Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a kezdő, 21 éves...

Normális ha a kezdő, 21 éves óvónő okoskodik nekem, hogy mit hogyan kéne a gyerekemmel csináljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyanokat mond a gyerekemre, amilyen szokásokat otthon sosem produkált. Szerintem simán kinézte magának, mert nem szimpatikus neki. Állítólag nem működik közre, holott én mindig le tudom foglalni. Nem lehet, hogy ő nem ért hozzá?
2022. okt. 18. 16:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon álszentek vagytok.
2022. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
87%

Lenézed az óvónőt, mert "csak" 21 éves, de máris okosabb, mint te valaha leszel ;)


Egyébként igen, az a normális, hogyha baj van valamelyik gyerekkel, szólok a szülőjének - bár feleslegesen, mert Marcika szent, és úgyis én vagyok a Sátán, de azért próbálkozom.

Nem minden szülő nettó idióta.

2022. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként általában azok, akik szerint más "okoskodik" - na, ők a legbutább, másokat a többiek fölé állító akárkik. :D
2022. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
87%
*magukat a többiek fölé állító
2022. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
80%
22 éves óvodapedagógus vagyok és igen,én is jelzem ha valami olyat látok amit nem kéne/esetleg valami eltérést amit lehet korrigálni.Nem látom hogyan viselkedik otthon a gyermek de azt igen,hogy az oviban mit csinál és nyilvan továbbítom a szülő felé.Pont tudnék erre példát mondani,az egyik ovisomnál van esély arra,hogy autista,de mivel nem vagyok gyógypedagógus továbbítottam a szülők felé majd közölték,hogy én ne szóljak bele én vagyok az autista nem a gyermekük meg hát ugye kis pics@ vagyok még.Ideje lenne felfogni egyes szülőknek,hogy bennünk segítési szándék van,nem kötekedni akarunk.Ugyanezzel a véleménnyel volt a 43éves társam is,de gondolom nála nem számít hány éves🙃
2022. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
11%
Nem szeretem az óvodapedagógusokat.
2022. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
84%
Óvodapedagógusként kérdezem, miért kellett kiemelni a kollegina életkorát?
2022. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
7%

Hát nem sok értelmes választ kaptál, az tuti. Valaki még abban is beleköt, hogy milyen szavakat használsz, az igen.


Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy a Magyarországon az óvónők, általános iskolás tanítónők a diplomások legbutább rétegét képezik, viszont önbizalmuk az van.

Ahogy az egyik válaszoló is írta: az óvónő 21 éves, és könyvből tanulta, hogyan kell gyerekekkel bánni, túl sokat én nem adnék a szavára. Ettől függetlenül mivel nem voltunk ott, nehéz bárkinek is igazat adni.


Azért rohadt vicces, hogy így nekiesnek a kérdezőnek egy olyan országban, ahol a közoktatás gyakorlatilag évtizeddel van lemaradva, és mondjuk ki: megbukott.

Ha az iskolák tele van alkalmatlan tanárokkal, biztos a óvodákban csupa hozzáértő van.

2023. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos a létező legjobban viszont maguk a szülők vannak lemaradva nevelés terén.

Ennél még az óvónők is jobbak, ők legalább tanulták a szakmát.

A szülők még azt sem.

2023. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!