Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a kezdő, 21 éves...

Normális ha a kezdő, 21 éves óvónő okoskodik nekem, hogy mit hogyan kéne a gyerekemmel csináljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyanokat mond a gyerekemre, amilyen szokásokat otthon sosem produkált. Szerintem simán kinézte magának, mert nem szimpatikus neki. Állítólag nem működik közre, holott én mindig le tudom foglalni. Nem lehet, hogy ő nem ért hozzá?
2022. okt. 18. 16:35
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Bocs 9-nek ment.
2022. okt. 18. 16:52
 12/49 anonim ***** válasza:
6%
Megvan az ilyen óvónénikről, meg tanítónénikről a véleményem. Szegény gyerekek.
2022. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
91%

Elmondom mi nem szimpi nekem. Kiemeled" hogy 21. És? Attòl még lehet igaza. Teljesen széthullottàl, hogy a te gyereked aztàn még véletlenül sem, és azonnal azt hiszed, hogy direkt pikkel a gyerekedre.


Lehet, hogy nincs igaza, de szerintem jò szàndékkal mondta. Kérj màsodvéleményt, ha valami durvàt àllìt, ha meg csak picit zàrkòzottabb a gyerek, vagy valami ilyesmi, akkor azért nem esnék pànikba.

2022. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
92%

Ennyiből nem lehet megítélni. Ennyiből csak azt lehet megítélni, hogy

- az óvónő, mivel 21 éves, és a TE gyerekedben kifogásolt valamit, eleve egy pikkelő id*óta lehet csak

- TE és a gyereked szerencsére tökéletesek vagytok


Lehet, hogy az óvónőnek igaza van, lehet, hogy nincs, lehet hogy ügyes, lehet, hogy még gyakorlatlan, és megértem, hogy neked ez most rosszul esett, de a helyedben akkor is magamba néznék egy kicsit...

2022. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
93%
Az nem volna normális, ha az SZAKEMBER nem szólna a szülőnek, ha észlel valami figyelemreméltót. Függetlenül attól, hogy hány éves gyakorlata van és hogy igaza van-e vagy nincs. Ez az ő véleménye - mint szakértő. Te szülőként lehetsz más véleményen. Idővel kiderül, kinek volt igaza, csak nehogy a gyerek szempontjából késő legyen.
2022. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
83%

Az egyből lejön a kérdésedből, hogy lenézed az óvónőt, mert 21 éves és te gondolom idősebb vagy nála...

Neki ez a munkája, hogy segítse a szülőket a gyerekük jellemének a fejlesztésében! Persze, minden szüli kikéri magának, hogy az ő gyerekével bármi probléma legyen...

30 éves vagyok. Minket az óvónők még simán megrángattak vagy megütöttek, mégsem mertük elmondani a szüleinknek sem! Megszoktuk és igyekeztünk úgy viselkedni, hogy ne kapjunk maflást!

Ma meg már ezen kiakadnak a modern szülők, ha az óvónő tanácsot merészel adni a gyerek nevelésével kapcsolatban...

Inkább, örülj neki, hogy havi 150 ezerért neveli a gyerekedet és lelkes is! Elképesztő...

2022. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
6%
Az óvónők, tanítónők, főleg ennyi idősen még nagyon a fellegekben járnak.
2022. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet hogy ő lát valamit amit te nem?

Mondjuk mert tanulta a gyerekek fejlesztését vagy mert te elfogult vagy?

Nem kellene megsértődni ezen inkább megpróbálni racionális szemmel nézni a gyerek óvodai viselkedését. Biztos, hogy nem rosszat akar.

2022. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 NTBS ***** válasza:
93%
Igen, mert ez a hivatása. Szülő szinte bárki lehet, ahhoz, hogy gyerekkel foglalkozzon éveket kell tanulni.
2022. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
89%

15: az ilyen anyukákból lesznek a "marinénik", akik simán felülbírálják a sebészorvos szakértelmét is, mert nekik már volt egy vakbélműtétjük. :-DDD És ezzel mindent JOBBAN tudnak.


:))))

2022. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!