Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óriási baromság lenne így...

Óriási baromság lenne így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves vagyok, idén érettségizem.

Én sose akarok férjhez menni, én egyedül szeretnék babát nevelni. Nincs szükségem annyira nagyon párkapcsolatra, sajnos mindenkit megunok hamar, életem nagy szerelme pedig meghalt tavaly...

Szóval, ahogy leérettségiztem, összeszedek egy srácot, és babát akarok tőle (amiről ő nem tud, és soha nem keresem fel emiatt), akit itthon nevelek egyedül (esetleg szüleim segítségével).

Semmi más dolgom nincs az életben, szüleim milliárdosok, óriási házunk van, nekem soha az életbe nem kell dolgoznom, luxuskörülmények között élhetek életem végéig. (bár azért szeretnék mondjuk 1 diplomát, ha mondjuk a gyerek már iskolás...)


Szóval szerintetek?


18/L


2010. szept. 27. 19:36
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ha valami nem világos, kérdezzetek nyugodtan, csak este van, eléggé fáradt vagyok :)
2010. szept. 27. 19:37
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Szép és jó gondolat, de amíg nem nősz fel, ne vállalj gyereket, a szüleid nyakára, akármennyi pénzük van. Mert amíg így gondolod, nem vagy felnőtt... Ráadásul írtad, hogy mindenkit hamar megunsz. Hát, a gyerekkel miből gondolod, hogy másképp lenne? Szerintem inkább várj vagy 3-4 évet, és majd utána térj vissza ehhez a témához. (inkább tanulj, és ne élj örökre a szüleid nyakán, egy bizonyos kor után már szánalmas, akármennyi pénzük is van :D)
2010. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha tényleg ilyen körülmények között vagy, ahhoz nagyon gratulálok:D és azért irigyellek.. :D

A másik meg, hogyha te így gondolod, hát hajrá.. én várnék még pár évet :)

2010. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
FAKE!
2010. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
91%
Szerintem az lenne...nem lóghatsz életed végéig a szüleid nyakán egy gyerekkel.A gyereknek is jobb lenne ha ismerné az apját.
2010. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy most 18 évesen nem akarsz párkapcsolatot nem azt jelenti hogy 25 évesen sem akarsz majd. És bár nem kizáró ok, azért nehéz lesz akkor egy babával a nyakadon. Ráadásul szegény baba szívja meg ha rájössz, hogy várnod kellett volna. Persze most azt mondod á ilyen nem lesz mert neked nem kell bulizás meg ilyenek csak a gyerek. De majd x év múlva talán mégis másképp látod majd a dolgot és akkor te és a gyereked fog szívni.
2010. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Persze hogy megunom a pasikat, hiszen egyiket se szeretem. Csak egyet szerettem, mást nem fogok :(

Elköltözni nem fogok szerintem, akkora ez a ház, hogy 3 család elférne benne... Minek költöznék el? Lassan nyugdíjasok lesznek szüleim, inkább én főznék rájuk, mint ők rám.

2010. szept. 27. 19:42
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Ne tedd ezt. Fura, burok élet lenne. Neked sem ártana kilépni belőle kicsit, hogy megtapasztald az igazi életet. Ne szúrj ki magaddal, a gyerekkel.
2010. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem vagyok bulizós, sose voltam még bulizni sem :D
2010. szept. 27. 19:43
 10/41 A kérdező kommentje:
Lehet meggondolom még egyszer.. De eddig mindig arra vágytam, hogy legyen egy gyerekem, nevelgessem, foglalkozzak vele sokat, játsszunk, felkeljek miatta minden egyes éjjel..
2010. szept. 27. 19:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!