Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óriási baromság lenne így...

Óriási baromság lenne így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves vagyok, idén érettségizem.

Én sose akarok férjhez menni, én egyedül szeretnék babát nevelni. Nincs szükségem annyira nagyon párkapcsolatra, sajnos mindenkit megunok hamar, életem nagy szerelme pedig meghalt tavaly...

Szóval, ahogy leérettségiztem, összeszedek egy srácot, és babát akarok tőle (amiről ő nem tud, és soha nem keresem fel emiatt), akit itthon nevelek egyedül (esetleg szüleim segítségével).

Semmi más dolgom nincs az életben, szüleim milliárdosok, óriási házunk van, nekem soha az életbe nem kell dolgoznom, luxuskörülmények között élhetek életem végéig. (bár azért szeretnék mondjuk 1 diplomát, ha mondjuk a gyerek már iskolás...)


Szóval szerintetek?


18/L


2010. szept. 27. 19:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Dolgozd fel a gyászt,van aki ebben segítsen? szülők,barátok?

Őszinte részvétem.:-(

Ha sikerül feldolgoznod,utána lépj tovább,élvezd az életet,nektek anyagilag adott is,h világot láss,bulizz stb. Miközben élvezed az életet rád talál a szerelem is,lehet már holnap után,de lehet h csak 2-3 év múlva. Egy biztos kapcsolatba szülj gyermeket.

2010. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!