Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óriási baromság lenne így...

Óriási baromság lenne így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves vagyok, idén érettségizem.

Én sose akarok férjhez menni, én egyedül szeretnék babát nevelni. Nincs szükségem annyira nagyon párkapcsolatra, sajnos mindenkit megunok hamar, életem nagy szerelme pedig meghalt tavaly...

Szóval, ahogy leérettségiztem, összeszedek egy srácot, és babát akarok tőle (amiről ő nem tud, és soha nem keresem fel emiatt), akit itthon nevelek egyedül (esetleg szüleim segítségével).

Semmi más dolgom nincs az életben, szüleim milliárdosok, óriási házunk van, nekem soha az életbe nem kell dolgoznom, luxuskörülmények között élhetek életem végéig. (bár azért szeretnék mondjuk 1 diplomát, ha mondjuk a gyerek már iskolás...)


Szóval szerintetek?


18/L


2010. szept. 27. 19:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koknrétan gyereket akarsz, hanem valakit, aki olyan erősen függ tőled, mint egy gyerek.
2010. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akarlak megbántani, tényleg távol álljon tőlem, de a gyereknek családban jó megszületnie. Ha tényleg szereted a leendő gyerekedet akkor ne foszd meg attól, hogy családban élhessen. A család az apa anya és a gyerek. Neki szüksége van rá, így látja a mintát, hogy milyen is a családi élet. Az nem baj, ha ilyen idősen gyereket akarsz, felnőtt ember vagy, akinek az anyagi lehetőségei adottak, de ha neked nincs szükséged férfire és párra, attól még neki szüksége van apára. Őszinte részvétem a tragédia miatt! Még friss neked ez és szerintem nem dolgoztad fel, így pedig nem ajánlatos gyermeket vállalni.
2010. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
91%

Hatalmas butaság.

Neked valami nagyon hiányzik az életedből, ezt akarod gyerekkel pótolni. Hidd el, hogy az egész életedet tönretennéd, ha a semmire szülnél gyereket.

18 évesen még nem kell megtalálni azt az embert, akivel tényleg gyereket vállalnál, ráérsz még erre bőven.

Az pedig a gyerekes gondolkodás netovábbja, hogy "majd szülök egy gyereket, a szüleim úgyis gazdagok, majd eltartják". Nagyon sajnálok egy ilyen "családba" született gyereket.

2010. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Szerintem is az a baj, hogy még nem sikerült feldolgoznod a gyászt. De egy kisbaba ebben nem is fog segíteni, hidd el. Ezt neked kell megoldanod, neked kell túllépned rajta.

Ha megtehetitek, fogd meg magad, aztán utazgass, járd be a világot, barangolj.

És bármilyen hihetetlen meg fogod találni azt a férfit is, akivel leélheted az életed. Majd oda jó helyre fog érkezni a baba.

Nekem van egy 2 éves kisfiam. Nagyon szeretem, imádom, ő a mindenem, de az apját nem tudom pótolni. Szerencsére nem is kell, együtt neveljük, és borzaszt

2010. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
92%

(bocs, előző vagyok , csak véletlen elküldtem)

szóval, borzasztó űr egy gyerek életében az apa hiánya. Ha jót akarsz a jövendő gyermekednek, ne szüld meg most.

2010. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
81%

Furán gondolkozol.Az jó dolog,hogy a szüleid gazdagok és neked nem kell dolgozni,de nem is akarsz? Nem érzed így magad haszontalannak?Mindenki álmodik,hogy milyen lenne,ha megnyerné a lottót,én is.De tudom magamról,hogy maximum 1 év után már megenne az unalom és a lelkiismeretfurdalás,hogy nem csinálok semmit,csak vegetálok a halálomig.

Úgy tűnik így kívülálló szemmel,mintha te nem mérnéd fel annak a súlyát,hogy egy gyerek nem játék,hanem egy másik élet.Ha a pasikat megunod lecseréled,de a gyerek örökre a tiéd marad.Nem játszópajtás kell neki,hanem egy igazi anya.Egy olyan anya,aki felelősségteljes és valóban ő gondoskodik a gyerekéről,nem a nagyszülőkkel tartatja el.

Elhiszem,hogy nagy a házatok,de nincs igényed a külön életre? Hogy vajon milyen lehet eltartani magad,szembesülni a valódi élettel,ahol neked kell megteremteni mindent? Becsülöm azokat a nőket,akik egyedül is képesek tisztességesen felnevelni a gyereküket,ha az apa lelépett vagy meghalt stb.De nálad nem látok mást,minthogy KELL neked egy játékszer,az élet nehezebb oldalát pedig anyuék majd megoldják.

2010. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
93%

1. Az, hogy ki volt életed szerelme, majd életed vége felé mondhatod meg bizonyosan. :)

2. Attól, hogy Te nem vagy valami boldog most, a gyermekednek még megadhatnád ez a lehetőséget! Mert apa nélkül még a luxusban is hiányérzete lesz, és emiatt csak Téged okolhat később. (Amit meg is tesz, hidd el!)

Tanulj most, éld az életed, és figyeld meg, hoz még a sors herceget Neked! Nem olyant, aki meghalt, de másmilyent igen.

2010. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a gyereknek nem kell az apja, csak azért szülni hogy neked legyen egy társad mert te mindenkit megunsz önző dolog. Az se garantált hogy a pénz nem tünik el, vagy hogy a szüleid szívesen eltartanának téged.

Dolgoz a személyiségeden, csak mert üres az életed nem töltheted ki egy gyerekkel.

2010. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz semmi az életedben a gyereken kívűl hogy fogsz belőle önálló embert nevelni, se dolgozni nem akkarsz, se tanulni, mit fog tanulni töled, az az élet hogy otthon ülünk és fözünk.
2010. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

:o hát hmmm...

Csináld úgy ahogy más normális pár csinálja, 30 év körül esküvő és majd gyerek.

Addig tanulj, láss világot ha lehet.

2010. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!