Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óriási baromság lenne így...

Óriási baromság lenne így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves vagyok, idén érettségizem.

Én sose akarok férjhez menni, én egyedül szeretnék babát nevelni. Nincs szükségem annyira nagyon párkapcsolatra, sajnos mindenkit megunok hamar, életem nagy szerelme pedig meghalt tavaly...

Szóval, ahogy leérettségiztem, összeszedek egy srácot, és babát akarok tőle (amiről ő nem tud, és soha nem keresem fel emiatt), akit itthon nevelek egyedül (esetleg szüleim segítségével).

Semmi más dolgom nincs az életben, szüleim milliárdosok, óriási házunk van, nekem soha az életbe nem kell dolgoznom, luxuskörülmények között élhetek életem végéig. (bár azért szeretnék mondjuk 1 diplomát, ha mondjuk a gyerek már iskolás...)


Szóval szerintetek?


18/L


2010. szept. 27. 19:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is őszinte részvétem a volt párod miatt.

Másodsorban gratulálok a családod sikereihez és kívánom, hogy ez a szituáció ne változzon. (Nem ironizálok)

Node: az ember társas lény. Neked még friss a gyászod, legalábbis relatíve friss, mert a szavaidból azt veszem ki, hogy nem dolgoztad fel.

Én kivárnék még. A gyerekkel is bőségesen ráérsz akár 10 évet is még. Az ember társas lény, gondolj majd idősebb korodra, amikor a gyerek már kezd kifelé kacsintgatni. Akkor hogy akarsz élni? Mint egy remete, akinek ugyan anyagi gondja nincs, de belül egy megkeseredett magányos valaki? Ugye nem?

Ha úgy érzed, hogy - most - nincs szükséged párapcsolatra, akkor ne vágj még bele. De szerintem a gyerekprojektbe sem.

Várj és az élet megoldja. Pár év múlva simán lehetsz boldog CSALÁDanya.

Minden jót, üdv.

Egy harmincas pasas.

2010. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Irigyellek a körülményeidért és hogy megteheted.:) De azért illene megbeszélned a szüleiddel, pasiból meg mindig akadnak, akik szívesen belemennek egy egyéjszakás kalandba, mit sem törődve a következményeivel...
2010. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő amikor én is így képzelt a dolgokat,aztán eltelt pár év szerelmes lettem férjhez mentem és van 2 gyönyörű gyerekem akik apával és anyával együtt nőnek fel!
2010. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
100%
Őszintén, csajos? Élvezd még egy kicsit a felhőtlen életedet, főleg, ha van miből. Lehet, én látom rosszul, de talán csak az elveszett szerelmet próbálnád pótolni egy kisbabával... Kb. hasonló eset, mint amikor valaki egy születendő gyerektől várja, hogy rendbe hozza a házasságát, ami már régen veszett ügy. Lehet, ebben az állapotodban a kisbaba is egy idő után csak teher lenne. Adj magadnak időt; közhely, de fiatal vagy még. Sokminden várhat Rád.
2010. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
49%
Adj esélyt más férfiaknak is, soha ne vedd biztosra, hogy másik férfit nem tudsz úgy szeretni. Babát vállalj nyugodtan amikor úgy érzed, mert mindenki azt mondja, hogy az az életben a legjobb dolog ami történhet velünk emberekkel.
2010. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz gyereket? Mert egyedül vagy? Mert nincs mit tenned? Unatkozol? Vagy van jobb, komolyabb indokod?


Mit mondasz neki, ha az apját szeretné (úgy, mint ahogy neked is ott van a közeledben a tiéd)?

2010. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Szüleim mindig mindenben támogattak eddig.

Nem egyéjszakás kalandból akarom, hanem először legyen valamilyen szintű bizalom, várjunk pár hónapot, aztán...


A "gratulációkat" köszi, bár elég sokat örököltünk szegény nagyszüleimtől is.


Rengeteg fiúm volt mielőtt összejöttem azzal a párommal, aztán szakítás, és újra együtt.. Akkor már jobban megbecsültük egymást, csak mikor szakítottunk, miattam elkezdett drogozni.. Csak 2 hónapot voltunk külön pedig.. Próbált leszokni, én mindenben segítettem, mégis egyszer egyik este a barátja hívott fel.. :'(

2010. szept. 27. 19:49
 18/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyedül, rengeteg barátom van, de nekem már kb 13 éves korom óta ez az életcélom, hogy legyen egy gyerekem, és nevelgessem, főzzek szüleimre.. Családcentrikus vagyok nagyon :)
2010. szept. 27. 19:50
 19/41 anonim ***** válasza:
95%
Úgy látszik a jómodhoz nem társult a józan ész!
2010. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? (megye pl)
2010. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!