Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 45 évesen gyereket szeretnék,...

45 évesen gyereket szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nincs gyerekem, mert korábban soha nem akartam. De most már hónapok óta fogalalkoztat a gyerek gondolata, onnantól, hogy mi lenne ha lett volna/lenne eljutottam odáig, hogy most már konkrétan szeretnék egy kisbabát. De a feleségem már 43 éves, és ő már túl késeinek tartja. De én szeretnék akkor is egy gyereket. Mit tegyek?

2022. okt. 20. 13:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Egy fiatalabb nővel lenne ideális babát vállalni, mert akkor hamarabb összejönni, kevesebb esély lenne a komplikációkra/vetélésre és az anya is jobban bírná, ugye?
2022. okt. 20. 13:47
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha ő amúgy sem akar, akkor ez van, rákényszeríteni nem lehet.

Vagy van még egy olyan opció, hogy dobbantasz mellőle, felszedsz egy huszon-harmincas nőt és neki csinálsz gyereket. De nyilván ez csak akkor működik, ha van mit nyújtanod egy fiatalabb nőnek (külső, anyagiak). De azért ez nem ajánlott, az ilyen sztoriknak általában az a vége, hogy a férfi nem ilyen lovat akart, és menne visssza a régi asszonyhoz.

2022. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Ja, most látom magadtól is ez jutott eszedbe.

Hát esély mindenre van, reálisnak látod, hogy össze tudsz jönni egy fiatalabb nővel? Hajlandó lennél éveken keresztül éjszakázni egy gyerek miatt? Eldobni a kényelmes életedet?

2022. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%

A korotok miatt én még nem izgulnék, ha nem lenne gyerekem, de nagyon vágynék rá, ez nem tartana vissza. Az más kérdés, hogy összejön-e... 43 évesen már leáldozóban a nők termékenysége, tehát sajnos benne van a pakliban, hogy már nem lehet.

Az nagyobb gond, ha ő nem is akar. De szerintem mindenképp beszéljetek erről. Hiszen téged foglalkoztat, és rá is tartozik, ha neked ilyen lelki válságod van épp. Gondolom szeretnétek egymást boldognak látni. Beszéljetek :)

2022. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki egy ilyen férje vágyik mint te. (Jah, nem) A jóban rosszban az meg smafu... Gondolom eddig közös döntés volt, hogy nem lesz. Csak nálad beindult a kapuzárási pánik. Inkább Porschét vegyél.
2022. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%

Az apa kora is rizikófaktor ugyanúgy a gyerekre nézve. És ugyanúgy a te termékenységed is tünedezik. Tévhit, hogy elég egy fiatal nő egy egészséges babához és a teherbeeséshez.


Ne erőltesd.

2022. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
Jaj de béna troll vagy istenem…
2022. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%
15: porschera nincs penze, ezert inkabb hozza a tankonyvi peldat es maris fiatalabb pipikrol almodozik, lasd az utolso kommentje xdd
2022. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell fiatalabb nőt feleségül venni. En férjem ia 45, en most lettem 30 fiunk 3 éves igy tökéletes.
2022. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
35%

19

Milyen tökéletes lesz akkor, mikor a kamaszkor mellé még hozzáadódik az apja temetése is. Nem érdemes öreg faszival gyereket csinálni. Ha épp nem lépnek le egy fiatal picsa miatt mondvacsinált okokból (a gyerekmánia is egy ezek közül), akkor megdöglenek 60 körül.

2022. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!