Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő 38 évesen még elkezdhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő 38 évesen még elkezdhet egy egészséges gyerekért próbálkozni?

Figyelt kérdés

Még semmi nem adott a dologhoz, sem "alkalmas" pasi, sem kapcsolat.


Vagyis hát én itt voltam ennek a nőnek, de én csak 29 éves vagyok, és nem tudta velem annyira hosszú távon elképzelni. Pedig nekem ez a nő a csúcs.


És csak azt kapom, hogy majd pár éven belül már megöregszik, és megromlik a kapcsolatunk.


Ehelyett neki valamiért jobb alternativa, hogy LEGALÁBB gyereke legyen VALAKITŐL, akinél már VALAMIÉRT nem lesz probléma, ha esetleg elhagyja.


2018. szept. 30. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hiába tepersz valakiért, ha nem kölcsönös az érdeklődés. Hagyd ezt a nőt, az ő dolga, te meg keress olyat, akivel kölcsönös. Én sem kezdenék ennyivel fiatalabbal.
2018. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát egy újabb nőt összekaparni az legalább 1 év
2018. szept. 30. 10:08
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Még majd itt jönnek védeni a nőt a következő válaszokban, hogy persze még 50 (sőt 60...) éves koráig simán lehet gyereke, meg hogy nehogy le kelljen már állnia 38 évesen veled, csak hogy el ne késsen, legyen gyereke. Már előre sajnállak az ilyen és ehhez hasonló támadásokért, amik jönnek majd.


A nők mindent megtesznek, hogy megideologizálják miért szülnek későn, amire a legalkalmasabbak olyan 18-27 körül lennének. A férfiak nagy többségében (ugye a kérdező is kivétel) azért hajtanak koruktól függetlenül a fiatal nőkre, mert tudat alatt őket találják a legtermékenyebbnek, szaporodásra leginkább alkalmasnak.

2018. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

wow, igen minden álmom, hogy egy fiatal lányt kelljen eltartani, és még ennek ellenére még jogot formáljon arra, hogy pórázon rángasson.


Mert legtöbb esetben erre megy ki a játék.

2018. szept. 30. 10:12
 5/21 A kérdező kommentje:

ennek a nőnek eltelt az ideje tanulással, munkával meg vakvágányt jelentő kapcsolatokkal.


28 évesen házasodott amugy, de hamar vége is lett, mert beszámithatatlan pasija volt.


Utána meg lett egy 6 évig tartó távkapcsolata, ott nem tudta rávenni a csávókát, hogy költözzön hozzá magyarországra, etc.


Ehhez képest én meg itt lakom 15 percre, vele akarok lenni, de sajnos pont rosszak a körülmények és rossz időben jött össze ez az egész dolog.


Mondjuk hozzá kell tegyem, hogy ennek a nőnek (SEM) kellettem volna amikor ők fiatalok. Mégis az összes ilyen nő azt magyarázza nekem, hogy fiatal korukban is kellettem volna nekik....hát én ezt erősen kétlem....hiszen akkor a most fiatal lányok hol vannak?

2018. szept. 30. 10:16
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
"A nők mindent megtesznek, hogy megideologizálják miért szülnek későn, amire a legalkalmasabbak olyan 18-27 körül lennének." - És mit ér valaki a biológiai alkalmassággal, ha történetesen éppen akkor nincs hozzá partner, aki közösen vállalná is vele a dolgot?
2018. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hú ez veszélyes felvetés...


ugyanis erre szokott az jönni, hogy ez is a pasik hibája!

2018. szept. 30. 10:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, felejtsd el ezt a nőt. Lehet, hogy belemenne a dologba, ha nem lenne ekkora a korkülönbség, de nem megy bele, és ezt vedd tudomásul.
2018. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Gond van a mentalitásotokkal, ha ilyen a hozzáállásotok... kérdező, minek neked gyerek, vagy társ, vagy bárki? Sajnálod az idődet, a szabadságodat, a pénzedet - és mindhárom kell egy gyereknek, minden mennyiségben. Az anyja meg gondolom nem tenyészteni kene, hogy ne, szülj már egyet, aztán semmi közöm hozzád - tehát így is, úgy is összekötne valami titeket.

Az, hogy 38 évesen elég egészséges-e egy gyerekhez - honnan tudjam, nem vagyok se a háziorvosa, se a nőgyógyásza. Orvost kell megkérdezni. Nem a nagyközönséget.

Ez egyénfüggő, ki mikor és mennyire egészséges egy gyerek vállalásához. Van persze egy ajánlott időszak (nem 18-nál kezdődik, ahogy valamelyik szakértő írta itt), és nem lehet kitolni 60-ig (ahogy ismét írta az kolléga), és nem csak 27-ig tart az ideális kor nőknek. Ezzel esetleg csak magának próbál okot adni, miért hajt olyanra, akire nem kéne. Termékenység. Meg egy fene. Mindent meg tudtok magyarázni.

2018. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nálam az vágja ki a biztosítékot, amikor a fiatal anyuka LEFIAL és elvárja, hogy ettől a csúcs teljesítménytől mindenki eldobja az agyát, és onnantól kiszolgálják.


Igy keletkeznek a a "LEFIALÓ" anyukák, akik onnantól elkövetnek mindent, hogy ne kelljen visszamenni dolgozni, és természetesen a házimunkát is mással csináltatják meg, ha jobb nincs, akkor a férjjel, akit meg egyébiránt láncon rángatnak, hogy mindent tegyen meg parancs szóra.


Szóval egy férfi nem csak a gyerekeit kell nevelje, hanem a feleségét is, aki ilyenkor lemegy egy 3-4 éves gyerek szintjére. Azzal a különbséggel, hogy már nem fejlödöképes, a gyerekkel ellentétben.


Volt már olyan barátnőm, aki azzal jött, hogy velem akarja leélni az életét, mikor én fullba éreztettem, hogy nem érzem magam jól vele. Hát de persze valójában ő csak egy DONORT akart, hogy legyen gyereke, meg eltartsam a bandát.


Szóval hogyan legyek valakinek az élete párja, ha közben meg minden hülyének elmond, ha nem viselkedek az elvárásai szerint? Veri a hisztit mindenen, nekem erre nem igazán van szükségem.


Ezzel a 38 éves nővel emberileg lehetett kommunikálni, nem nyomatta ezt az akarnak kislányos terrort.



Azt modnjuk hozzá kell tegyem, hogy elözö csajom már 26 évesen kiverte a halált, hogy neki már nem lehet gyereke.


Közben meg alapból azt nyomatta, hogy nyugodta dugjam gumi nélkül, mert ÚGYSEM lehet gyereke. De amugy jo lenne ha lenne már gyerek. stb.


unom.

2018. szept. 30. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!