Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 45 évesen gyereket szeretnék,...

45 évesen gyereket szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nincs gyerekem, mert korábban soha nem akartam. De most már hónapok óta fogalalkoztat a gyerek gondolata, onnantól, hogy mi lenne ha lett volna/lenne eljutottam odáig, hogy most már konkrétan szeretnék egy kisbabát. De a feleségem már 43 éves, és ő már túl késeinek tartja. De én szeretnék akkor is egy gyereket. Mit tegyek?

2022. okt. 20. 13:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%
4-es tenyleg ingyenes a sims? Pc vagy xboxon? Ugy imadtam. Gyerek elott tudtam jatszani,azóta sem kb 5 eve 🤦 ha igaz,lehet ranezek ,koszi 😅😆
2022. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21

Bizony bizony :) Hétvégén én is beülök mögé nosztalgiázni

[link]

2022. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Koszi,ranezek, bar azt hittem az osszes kieg is 😅 jo lett volna.
2022. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%

11


A te korod is hátrány. Genetikailag is és teherbeesés szempontjából is. Fiatalabb nőt sem igen találsz. Ki az, aki egy közel 50 éves pasinak akar szülni fiatalon?


19

Kár, hogy te troll vagy.

2022. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy meg troll. SZánkba adja a válaszát, hogy ő 45 évesen milyen fiatal, míg a nejét le kell cserélni, ha gyereket akar.


Hülyegyerek! Te is vén vagy. Fiatal vagyok, de nem szülnék ilyen idős pacáknak.

2022. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
22%

45 évesen rohadt kevés, ha hónapok óta foglalkoztat.

És miért? Úgy gondolod, majd valaki szül neked a fiút, akit majd ő nevel és ha nagyobb, akkor majd focizol vele? (már ha még tudsz), vagy akkor is akarsz gyereket, ha kislány lesz és egyedül kell felnevelened? Kétlem.

2022. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
29%

Nincs lehetetlen.

Nekünk tavaly született meg az első közös gyermekünk a párommal, ő 54 éves volt akkor, én meg 33. Neki nem volt gyereke, nekem előző házasságból 2 lányom van. Elgondolkodtunk esetleg egy negyedik gyereken is, nem vagyunk ráállva, ha lesz, lesz, ha nem, akkor így is boldogok vagyunk :) Egyébként teljesen természetes úton fogant és imádja a kisfiát, azt mondja élete legjobb döntése volt :)

2022. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

#19, fincsi lesz a 40-es éveidben egy 60 éves bàcsival🤣🤣🤣🤣

Így lesz az is tökéletes, ja nem.

2022. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!