Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerült válás után helyre...

Sikerült válás után helyre állni anyagilag és érzelmileg gyerek mellett segítség nélkül?

Figyelt kérdés

Megcsal a férjem és úgy döntöttem elválok de nincs hova menjünk a kicsivel.

Középfokú végzettségem van.



2022. okt. 25. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha a férjed nelkül hajléktalan vagy, akkor kényszerhelyzet van. Igazából örülj, hogy jelenleg még van hol laknod, és kezdj el sürgősen egzisztenciát építeni, mert ha megcsal akkor benne van a pakliban, hogy előbb-utóbb lecserél és kirak.
2022. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
10 es, ha rendbe sikerül hozni a házasságát a gyereke apjával akkor minek lépjen le? Csak bosszúból? Egy megcsalàs szinte minden esetben okkal történik és ha az az ok többè nem áll fenn, akkor az esetek többségében a megcsalás sem. Én is volt màr, hogy félreléptem, huzamosabb ideig is. Engem is csaktak meg. Aztán amikor màr minden mindegy volt, akkor valahogy sikerült rendbetenni a dolgokat. Onnantól a külső kapcsolat is megszűnt, mint ha nem is lett volna.
2022. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Derjaderja ***** válasza:
Okkal? Érdekes. És akkor lehet a másik arcába hazudni?
2022. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!