Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért normális ez a társadalom...

Miért normális ez a társadalomban?

Figyelt kérdés

Az van, hogy észrevettem, hogy a velem egykorúak (kb. 2000 - 2010) undorodnak a gyerekektől.

Miért nem akar ez a generáció már egyáltalán gyerekeket?

Én azért nem akarok, mert olyan dolgokat éltem át gyerekekként, amit a saját gyerekemnél inkább nem néznék végig. Van 2 testvérem... Hát nem mondom hogy odavagyok értük.



2022. okt. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
17%
Helyes, van akinek jobb, ha nem szaporodik.
2022. okt. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
75%
28 éves vagyok, de most se kell a hátam közepére se gyerek.
2022. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a feminizmus, ami azt tanitja a lanyoknak hogy az az igazi elet ha "megvalositod magad", nem kotod le magad, a csaladalapitas szolgasag, stb. Ez a korcs felfogas terjed egyre jobban.
2022. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
93%
23. Nem sajnos nem ez, ezért azt szoktam javasolni, legalább a Mici mackót sikerüljön elolvasni mielőtt ideológiai fejtegetésbe kezdünk. A feminizmus azt jelenti, hogy nőknek és férfiaknak egyenlő jogaik legyenek, tudod mivel mindketten emberek. Ha ezzel nem értesz egyet nem tekinted az emberek 50%-át ugyanolyan embernek, csak egy ellőgépnek, aki azért menjen dolgozni, mert a férfiak már nem tudják egyedül eltartani a családot, sőt igazából a középosztályon kívül soha nem is tudták. A nők legnagyobb részének sosem volt lehetősége békésen nevelni a gyerekeket otthon. Dédnagyanyám csecsemővel a hátán ment a földekre dolgozni, ugyanúgy ahogy a paraszti világ asszonyainak 99 %-a. Szívesen mesélek neked még a feminizmusról, hiszen látszik, hogy ezen a területen vannak hiányosságaid.
2022. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
86%
Igen, 21-es, nagyon nagyon sok embernek nem való az anyaság, szülőség. Sajnos mégis gyereket csinálnak. Ez itt a probléma, nem pedig az, ha valaki nem vállal gyereket.
2022. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

33 vagyok és nem akarok gyereket. Minek?


Nem undorodom tőlük, elvagyok velük 2-3 órán keresztül, de ennyi. Semmit nem ad az életemhez egy gyerek, sőt!

Egy csomó beleölt idő, energia és pénz.

2022. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%

24: az lehet, hogy mentek a gyerekkel a hatukon dolgozni, de nem a munkaval van a baj, hanem a csalad semmibe vetelevel

Azok a parasztasszonyok ossze tudtak tartani a csaladjukat. Ez a nem mindegy.

2022. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
89%
27. Ki veszi semmibe a családot? Tudsz egy értelmes érvet mondani, megmagyarázni amit gondolsz vagy csak ilyen kósza fingot elereszteni nagyvilágba? Attól, hogy valakinek nincs gyereke lehet családja, aki pedig nem veszi semmibe a családját nem azért teszi mert ugyanannyi fizetést kap a munkahelyén mint egy férfi. Ha egy férfi csak úgy tudja megtartani a feleségét, hogy elnyomja, nem a feminizmussal van a probléma.
2022. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
7%

Nezd meg mi megy itt. Sok fiatal no nem elegszik meg azzal, hogy azt mondja nem szeretne gyereket (amivel semmi baj nincs), elhordjak a gyerekeseket mindennek, kedvencem a "tenyeszkanca" (g3cire cringe) , stb

A gyerekeket utaljak, kolyok, pulya, mindennek elmondjak oket, ez nem pszichopata dolog? Es mindig ezek a nok vergodnek legjobban az egyenjogusagert

Aztan ott van a sok no aki megszuli a gyereket aztan 1 evesen dobja be a bolcsibe mert o "meg akarja valositani magat"

A ferjuket is semmibe veszik

Nezze el hogy igenytelenek, nezze el hogy egesz nap otthon vannak es egy paprikas krumplit nem tesznek ele mire hazaer a munkabol, nezzek el hogy havi 1x van szex, de mas nore nezni se merjenek.. nem latod hogy ez kezd divatba jonni?

Nagyon kenyelmes a noknek nyilvan, mert igy mindent szabad es mindenre van kifogas, csak a csaladot teszik tonkre, dehat az kit erdekel, ot ne nyomja el senki.

Es a magyar fiatal ferfiak nagy resze sajnos ennek bedolt mint az ol ajtaja.

2022. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
91%
29. Most bedobják a bölcsibe és önmegvalósítanak, vagy otthon ülnek? Eltudod dönteni melyik csoportot utálod? Én sem szeretem az utálkozó gyerekmenteseket, de ezek nem csak nők. Honnan tudod, hogy ők a leghangosabbak. Tudod a kijelentéseidet alá is kell támasztanod. Neked azzal is bajod van ha dolgoznak, azzal is ha otthon vannak. Általában azok a férfiak vannak ezen a véleményen akiknek semmilyen nő nem jut. Elmúltak azok az idők, hogy a nőnek kuss a neve otthon. A magyar nők elsöprő többsége láthatatlan munkát végez. Vagyis a napi 8-10 órás munka után vár rá a háztartás, főzés, gyerekkel tanulás, fürdetés, mosogatás. Addig a férfiak jelentős többsége az egyetlen “munka” amit elvégez a játék a gyerekkel. Nem én találtam ki, kutatások bizonyítják. A mai nőknek több fronton kell a maximumot hozni. A munkában kell úgy helyt állni, hogy a beteg gyerekkel 85%-ban ők maradnak otthon, a beteg családtag ápolása nagyrészt az ő dolguk, a házimunka jelentős része rájuk hárul és ugye még csipketangában kényeztessék aput, mert ha a férfi lelép biztosan igénytelenek voltak és az ő hibájuk. Nem említve ugye, hogy egy igényes nő edzeni jár és természetesen hobbija is van. Ezek a tények, tudományos tények. Megkérdezem minek is dőlnek be a magyar férfiak? Ideje felébredni az álomvilágból édes szívem, nem azért nincs nőd mert minden nő egy ribi, hanem mert elegünk van abból, hogy hülyére vagyunk véve.
2022. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!