Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért normális ez a társadalom...

Miért normális ez a társadalomban?

Figyelt kérdés

Az van, hogy észrevettem, hogy a velem egykorúak (kb. 2000 - 2010) undorodnak a gyerekektől.

Miért nem akar ez a generáció már egyáltalán gyerekeket?

Én azért nem akarok, mert olyan dolgokat éltem át gyerekekként, amit a saját gyerekemnél inkább nem néznék végig. Van 2 testvérem... Hát nem mondom hogy odavagyok értük.



2022. okt. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
89%
37. Hát akkor tessék a férfiaknak helyt állni. De akkor szeretném kéni, hogy vegyen nekem házat, autót, fizesse a konditermem, edzőm, körmös, kozmetikus, fodrász, csinos ruha stb. Ja az már nem tetszik, ugye? Amúgy átlagos magyar család esetében, mikor nem kellett a nőknek dolgozniuk a történelem során?
2022. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
#41 majd mindjárt jön, hogy te csak ne akarj fodràszt, körmöst, szépruhàt. Neked az a dolgod, hogy hàztratast vezess, gyereket nevelj aztan kuss van.
2022. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
42. De azt is mondta, hogy ne igénytelenedjenek el a nők és legyenek kívánatosak. Egy nő sem tud tip-top lenni házimámiként.
2022. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
86%
De ezt ő màr nem éri fel ésszel.
2022. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Csssst mostmar halkuljatok, nektek latom magas az is amit 50 eve minden irastudatlan parasztasszony magatol tudott 😅
2022. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
82%
Itt egyedül neked magas minden. Gondolom mert te is egy írástudatlan asszony szintjén àlsz, azért.
2022. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%
Az az irastudatlan aki nem tesz ekezetet mert gyorsan gepel, vagy az aki leirja egy "L"el azt a szot hogy allsz? Pont ezt magyaraztam, hogy onerzeteskedsz de eszed az nulla 😂
2022. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
82%

Fuu elírtam egy szót, élvezz rà egy nagyot. Ettől nem lesz igazad.

Elég visszaolvasni a sok marhasàgot amit eddig leírtàl, csicskamanci. Paprikàskrumpli kész van màr? 😂

2022. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!