Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért normális ez a társadalom...

Miért normális ez a társadalomban?

Figyelt kérdés

Az van, hogy észrevettem, hogy a velem egykorúak (kb. 2000 - 2010) undorodnak a gyerekektől.

Miért nem akar ez a generáció már egyáltalán gyerekeket?

Én azért nem akarok, mert olyan dolgokat éltem át gyerekekként, amit a saját gyerekemnél inkább nem néznék végig. Van 2 testvérem... Hát nem mondom hogy odavagyok értük.



2022. okt. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Na megjelent egy incel-fincel a 29-es személyében.
2022. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

#31 szerintem ez nem inchel csak Krisztike😂 Ő az aki naponta osztja az észt gyk-n.

Napi sokszori szex, foz mos takarit, egesz nap csiniben sminkben nyomja nem àm otthoni ruha, a gyereke meg 3 évesen integràl derivàl lassan, mert ugye "okosabb mint a kortársai", ő meg különb mint a mai "full retardàlt anyukàk".

2022. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
31%
Én meg inkább azt veszem észre, hogy leginkább a gyerekes anyukák többsége mocskolódik, nemcsak a gyerektelenekre, hanem a többi gyerekes anyukára is. Semmi összefogás, támogatás nincs, csak az irigység, frusztráltság megy. Én gyerektelen nőként teljesen megértem azokat a nőket, akik gyereket vállalnak, nyilván ezt akarják, ez az álmuk. Nincs ezzel semmi bajom. De a gyerekes anyukák miért nem értik meg, hogy vannak olyan emberek, akiknek nem ez a vágyuk? Miért nem értik meg, hogy gyerek nélkül is tudunk boldogok lenni? Ez itt a probléma.
2022. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
33. Megint megérkezett a szent gyerekmentes akit az összes gonosz gyerekes nem ért meg. Így kollektívan, több millió ember. De ugye te fel vagy háborodva, amikor azt mondják a gyerekmentesen mocskolódnak ugye? Felnőtt nőként ideje lenne felfogni, hogy nem mindenki ugyanazt gondolja és általánosságban a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy miért nem vállalsz gyereket🤷‍♀️
2022. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
Konyorgom, barhogy hivjatok csak Krisztikenek ne 😬
2022. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
90%

Akkor Krisztina, azért baromi sokatmondó àm, hogy te a női teljesitményt a paprikàskrumpliban méred, aki dolgozni merészel azt meg kigunyolod, hogy "önmegvalósít". Nem, nem önmegvalósít kêpzeld, csak felelősséget vàllal anyagilag IS a sajàt csalàdjàért, tudod mint egy felnött ember. Milyen férfinak kell ezt "elviselnie"? Olyannak, aki az eszét nem a gatyàjaban hordja, akinek nem egy szexbaba kell, hanem egy társ akivel közösen lehet épiteni egy életet, és nem az van, hogy ő szarra dolgozza magàt, mig a gyerek intézményben a kicsi felesége meg otthon szexizik a tükör előtt meg illeg billeg full make upban mert ő aaaanyira igényes nő, hogy huu meg ha. Ja, meg egy napig kavargatja azt a paprikaskrumplit amit a lenézett dolgozó nőtàrsa munka mellett nettó 30 perc alatt összedob. Nem a szemlillaspiráltól haladunk előre az életben, meg attól hogy te millioszor leirod hogy nincs mackonadràgod. Egy intelligens magàra adó férfinak ez egy nulla. Kellő pénzzel mehet prostihoz napi szexért, aztàn azt még eltartania sem kell. Este meg sajat magànak is különbet főz mint a te paprikaskrumplid.

Szóval arrol ne nyissunk màr vitát, hogy milyen férfi milyen ólajtón esett meg dölt be

Adj hàlàt az égnek, hogy talaltàl egy olyan iq nuku balekot akinek elég a lábadköze.

2022. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

Itt kezdodik a baj 😂 anyagilag a ferfinak kell felelosseget vallalni a csaladert, nem a nonek

A nonek meg nem illegetnie kell magat otthon, hanem csaladanyakent viselkedni, ellatni a haztartast

Meg lehet nezni 50 ev mulva melyik orszagok lesznek kihaloban, a feministak 😀 pontosan azert mert ez egy eletkeptelen otlet

2022. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

Egyebkent meg nem tudom kivel keversz ossze, de fain no lehet

Vegre egy Krisztina akit lehet kedvelnek is

2022. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
37 Egy muszlim feleségeként igazán helyt állnál. Viccen kívül. Ott nem kell dolgoznod mert a férjed köteles eltartani. Persze akkor kötözheted a fejed az idegenek és a távolabbi családod, unokatestvéreid előtt is.
2022. okt. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
86%
#37 én a férjemet nem kétlàbon jàró ATM-nek nézem, ahogy egy normàlis nőtàrsam sem. Minden férfinak joga van eldönteni kér-e a te féle élősködőkből vagy nem.
2022. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!