Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy nem a vérszerinti gyermekedet nevelted eddig?

Figyelt kérdés

Megtudnád, hogy nem a saját gyermekedet nevelted eddig és valaki másnál van a vérszerinti. Képes lennél lemondani a gyerekedről? Képes lennél másnál hagyni a vérszerintit?


Nekem 4 éves a fiam és soha nem tudnék lemondani róla, de a vérszerintit is szeretném én nevelni. Tudom egy ilyen szituban nem választhatnám mindkettő gyereket. Te tudnál dönteni?


2022. nov. 24. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ mikor derül ki.

Pár hetesen még visszacserélném. Később már nem, hiszen elkezdtem kötődni hozzá és ő is hozzám.

A legkisebb gyermekem most 1,5 éves. Olyan cuki, vicces dolgai vannak, hogy biztosan nem mondanék le róla, akkor sem ha vér szerint nem az enyém. Valószínűleg figyelemmel kísérném a vér szerinti gyerekem életét is, de nem cserélném el őket.

2022. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő kell, összevont élet, közös ünnepek, programok. Persze a legjobb az lenne, ha a másik családnak egyik gyerek sem kellene, de ilyen úgysem lesz.
2022. nov. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
92%
Most már semmit nem csinálnék, 15 éves a nagy, majdnem 7 a kicsi, nekem ők a gyerekeim, vérségi kapcsolat ide vagy oda.
2022. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!