Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lehet várni egy nőnek...

Meddig lehet várni egy nőnek a gyerekvállalással ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 22:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
72%

"a rossz párkapcsolat, a felek egymás iránti tiszteletlen viselkedése. Ebből lesz a válás, vagy szakítás, megcsalás. ezért meggondolandó az idő előtti gyerekvállalás."

Eleve a bármikori rossz, (bárki előtt!) vállalhatatlan, vagy csak komolytalan párkapcsolatokba belemenni, ilyenekkel az időt húzni, az meggondolandó. Ha mindenki komolyan venné saját magát, azt, akibe beleszeret, meg úgy egyáltalán az életet, és csak olyan kapcsolatba menne bele tizenéves korától kezdve(!), amelyikről mindkét fél úgy gondolja, hogy akár életre szóló is lehet, és azonnal kilépne belőle, amint rájön valamelyikük, hogy mégsem, hogy esélyt adjon magának arra, hogy amikor kiheverte a csalódást, rátalálhasson az igazira - mindenki jobban járna: nem is csak több gyerek születhetne, hanem sokkal boldogabb gyerekek, és sokkal boldogabb szülők nevelhetnék őket.

2023. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
72%
@17 a világ szégyene hogy ilyen retardált vagy. Gondolom életed fő műve a gyerek. Azoknak vannak ilyen épületes gondolataik.
2023. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%

sztem azzal nincs gond ha valakinek az élete fő műve a gyereke, de ettől még nem kell azt képzelni hogy ettől ő jobbá válik vagy egyáltalán ez követendő példa, stb. a hangneme is sértő meg szánalmas..


de.. mondjuk azzal hogy leretaldaltaztad 32es, nem lettél nála sokkal különb, bocsi.

2023. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
77%
Jajj ez a tartsd oda a másik orcád is nekem nem bejövő bocs. Akkor neked ne legyek különb kit érdekel. Mit mondjak egy olyan emberre aki szerint 2023-ban világ szégyene egy nő akinek akármikor is nincs gyereke? Más is ezt gondolja max nem mondja meg neki, én meg kimondom.
2023. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
36%

"én meg kimondom"


"Mondhatta volna szebben, kis lovag..."

2023. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azért rengeteg tényező van amit figyelembe kell venni. Dohányzik-e, alkoholt fogyaszt-e, vannak-e más betegségek amik kihathatnak a fogamzásra is, édesanyjának volt-e korai menopauzája? Genetikai rendellenességek esélyének hatványozódásával tisztában van-e az illető, szeretne-e esetleg Down kóros gyermeket is felnevelni?

Ismerek olyan lányt is akinek már 20 évesen megmondták, hogy olyan kevés az esélye teherbe esni, hogy most kéne elkezdeni próbálkoznia, ha valaha akar, meg olyat is aki bőven 40 után szült egészséges gyermeket. Ez teljesen egyéni szám, mikor érdemes, vagy tud még valaki gyermeket vállalni. Újabb kutatások szerint a spermával is ugyan ez a helyzet, a minősége romlik idővel, aminek a placentára is hatása van, illetve az elhízott, vagy stresszes apa ezt örökítheti.

2023. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!