Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Férjem azt mondta számomra az alvás a kikapcsolódás, míg neki az, hogy heti 1 alkalommal elmegy sörözni a haverjával?


Tápszeres a babánk, így első etetést/altatást bevállalta éjfél körül (mert egyébként se tud olyankor még aludni). Utána én kelek hozzá kb 3 óránként.

Szerintem a 2 dolog nem ugyanaz. Alapvető szükséglet az alvás, míg a sörözés/beszélgetés nem. Szellemi munkája van napközben.



2023. márc. 8. 21:09
1 2
 11/15 kajitani ***** válasza:
69%

7-es,nem az eljárással van a gondom,hanem a programmal.


Kérdező,ahogy olvasom a többi hozzászólásosat, hát nem irigyellek. A férjed szerintem még nem fogta fel a dolgok súlyát. Vár rátok néhány komoly beszélgetés...

2023. márc. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem akkor neked is jár a heti 1 kikapcsolódás, és a baba anya és apa feladata is, Párodnak jó lesz hozzászokni ehhez.
2023. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát igen 10-es, ilyenkor szokták mondani, hogy minek szültél az ilyennek... de hát gyerek előtt nem tudja az ember milyen lesz.

Persze a gyereket nem bántam meg, mert imadom. Max ha így folytatja, azt fogom megbánni hogy tőle lett.

2 gyereket akartunk eredetileg, de ezek után nem akarok 2.-at😔

Persze sokmindenben részt vesz a gyerek körül, ezt nem is tagadom. Csak az ilyen beszólásokkat kikészít, és nem látja be mekkora baromságokat tud kimondani😔

2023. márc. 9. 15:24
 14/15 anonim válasza:
17%
na ezért nem akarok gyereket
2023. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még nem nőtt be a feje lágya szerintem.

Te is szépen ha otthon van, menj csak el, vagy feküdj le aludni, olvasno, amit akarsz. Ő pedig babázzon kicsit. Én nem kertelnék a helyedben. Egy 3 hónapos baba már elég nagy hozzs hogy kedves apuci is foglalkozzon vele :)

2023. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!