Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom, ha a...

Jogos a felháborodásom, ha a feleségem rám akarja hagyni a 2 hetes babánkat és elmegy osztálytalálkozóra? Menekül a gyerekünk elől?

Figyelt kérdés
Csütörtökön hoztam haza a feleségemet (25) és a kislányunkat a kórházból, jövő szombaton érettségi találkozója lesz, mindenáron el akar menni. Nem korai ez még szerintetek? Szoptat, hetes lesz akkor a kislány... Este 6-ra menne és hajnalban érne haza, étterembe mennek és még valami klubba. Szerintetek ez normális dolog? Félek, hogy menekül a gyerekünk elől... F40
2017. szept. 30. 16:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Hát én az első 6 hétben azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Biztos nem mentem volna bulizni, szóval írhatnám, hogy nem normális. De azért érdemes lenne megkérdezned,hogy van, nem érzi-e nagyon korlátozva magát a megváltozott élete miatt, és mit tehetnél érte, hogy jobb legyen. A korkülönbség is elég sok köztetek, simán lehet, hogy bezárva érzi magát, és menekülne..
2017. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy normális dolog. Eszembe se jutna elmenni.
2017. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
39%

Nem osztálytalálkozóra mentem így hanem a nagyobb gyereket vittem orvoshoz. Na azt a 3 órát pokolnak éreztem a kicsi otthon, a nagy fülét felszurták sehogy sem tudtam segíteni rajta :(

Végül a kicsi evett, peluscsere is volt boldogan aludt.

2017. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
49%

hát ha nem most hozta fel hogy menni akar hanem már hetekkel-hónapokkal ezelőtt szóba került a téma akkor nem háborodnék mivel meg volt beszélve.

az hogy menekül, nem hiszem, és az hogy nem ragad le az sem baj, majd meglátod. de az nem tetszene ha ilyen sokat lenne el. menjen fele időre...főleg ha szoptat akkor meg szinte kivitelezhetetlen ekkora idő. az én lányom majd 3-4 hetes koráig óránként szopizott. de ha tápszeres hát engedd el, csak jobban jár mindenki mintha nem. te bevállalsz egy éjszakázást, a feleséged meg kimozdul ha lesz rá ereje.

2017. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
76%

Osztálytalálkozó 5 évente van. Lefej tejet, te is meg tudod etetni. Nem hiszem, hogy végig maradni fog.

Más meg rendszeresen sportol, fodrászhoz jár, vagy barátokkal beül egy sütire. És?

Attól, hogy EGYSZER pár órára rád bízza a babát egy olyan program miatt, amit nem tud halasztani, még nem menekül a baba elől.

Ilyen picit ekkora tömegbe semmi esetre se tud vinni, még gyenge az immunrendszere.


Nekem inkább az az érzésem, hogy apuci nem elég tökös, hogy ennyi időre átvegye a babát. ;)


Az meg nem kifogás, hogy szoptat. Akkor ha két éves koráig szoptat, akkor két év szobafogság? Nem a gyerektől menekül, ebben az esetben.

2017. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
18%
Még be sem állhatott a kereslet-kinálat, ha szoptat is, ugy sem fog menni szépen elapad az ilyennél
2017. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
31%
Apukát azért ne bántsuk már. 6 hét a gyermekágyi időszak azért, ki lehetne bírni bulizás nélkül, akkor is ha 5 évente van osztálytali. Szóval azért ne állítsuk már ezt be normálisnak, mert nem az. Egy Anyuka ilyenkor 1000el a babájára koncentrál..
2017. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
53%
teljesen normális. szerintem csak te nem akarsz a gyerekkel foglalkozni. megérdemel egy kis pihenést.
2017. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Én nem félek attól, hogy a kislányra kell vigyázni, abból sem csináltam gondot, hogy hétfőn megy kozmetikushoz, de az 1-2 óra, ez pedig egy egész este plusz éjszaka... Ráadásul egyedül ő állapodott meg és szült gyereket az osztályából, mind bulizós típusok és félek, hogy egyre több ilyen lesz, ha megint találkozik velük...
2017. szept. 30. 16:22
 10/44 anonim ***** válasza:
77%

Kedves apuka!

Te választottál egy fiatal, bulizós leánykát a gyereked anyjának. Mégis mire számítottál?!

Ma ez a "trendi" huszonévesen: szülés után rögtön topp formában lenni, ugyanúgy élni, mint eddig, nem áldozni fel mindent a szent anyaság oltárán, bulizni, stb.

Gondolom a családalapítás előtt beszélgettetek arról, ki hogy fogja képzelni az életét a babával.

2017. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!