Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy csak az a nő...

Az igaz, hogy csak az a nő vállal gyereket/gyerekeket, akinek semmi más életcélja nincs?

Figyelt kérdés
Ezt itt GYK-en olvastam, és nagyon fel voltam rajta háborodva.
2023. márc. 18. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

NIlván nem igaz.


De miért háborodsz fel más, pláne ismeretlen emberek véleményén?


Ő dolga, mit gondol, nem kell vele foglalkozni.

2023. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Aki ilyet ír, az csak vitát akar gerjeszteni. Le kell tojni
2023. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

2-es


A kérdező is éppen vitát akar gerjeszteni.

2023. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 NTBS ***** válasza:
95%
Egyértelműen nem.
2023. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de valóban vannak jó néhányan (messze nem mindenki!), akinek az élete a gyerekek felnőtté válásával teljesen kiürül.
2023. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne idegeskedj :) Mit értünk életcél alatt? A legnagyobb célom valóban az, hogy életképes, boldog felnőtt legyen a gyerekemből. Ez mellett vannak apró, rövidtávú céljaim is persze. Aki ilyet leír, az bizonyára minimum elismert tudós, aki már közel jár, hogy kifejlessze az emberiséget megmentő, mindenre is alkalmas gyógyszert, és emellett alantas, kisstílű célnak tűnhet egy gyermek felnevelése, ezt elismerem. Biztosan nem arra veri magát az illető, hogy a céljai közt szerepel utazás, egzisztencia, stb, mert ezek gyerek előtt/után/alatt is elérhetőek.
2023. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3-as, haha, jó vicc volt! 😅
2023. márc. 18. 10:07
 8/18 A kérdező kommentje:
A többiekkel egyetértek, igazából nem kell, hogy a negatív vélemények alapján szüljek 😆
2023. márc. 18. 10:08
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert itt is megjelent az a réteg, akik utálják a gyerekeket, utálják az anyákat és minden lehetőséget megragadnak, hogy terjesszék a beteg nézeteiket. Olvasd csak el, kik írogatnak a gyerekmentes övezet és hasonló oldalakra. Egytől egyig kívül-belül csúnya, megkeseredett nők.
2023. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 1 éves a fiam, és van életcélom a gyereknevelés mellett. Munkahelyet, szakmát akarok váltani, ezért egyetemet kezdtem egy teljesen más szakon, mint ahol eddig tanultam, és amiben dolgoztam. Attól mert gyereke lesz egy nőnek, nem kell minden másról lemondania.
2023. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!