Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna ebben...

Mit csináltatok volna ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Megtiltottam a páromnak, hogy fotózzon a szülőszobában, ismerve őt. A végén mégis kikönyörgött egy képet hármunkról, mondom jó, legyen, DE CSAK MAGUNKNAK. Erre azzal a lendülettel körbeküldte az összes haverjának. egy képet, amiben egy szál hálóingben vagyok, szétfolyó csöccsel, kb. a kép felét elfoglalva, éppen szülés után elgyötört fejjel, kezemben a gyerek, akin ott fityeg a pár perces magzatmáz, a delikvens meg a kép hátsó sarkában. Hát én azt hittem ott verem szét a fejét, annyira ideges lettem. Eltúlzom?
2023. márc. 20. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Futottam már bele ismerős ilyen képébe, 2 gyerekes anyaként már akkor is elborzadtam, hogy ezt miért. Igazad van, nektek van jelentősége, de másra nem tartozik
2023. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem túlzod el.

Viszont - nézz a tükörbe - ezt a bunkót te választottad önként életed párjául!

2023. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ez a pasas egy gyökér
2023. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Körbe küldeném róla a legelőnytelenebb fotót vagy lefotóznám egy olyan pillanatban amikor ő ramaty és azt küldeném körbe. Vele meg levetetném a képet.
2023. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én is ideges lennék. Különösen úgy, hogy előre megbeszéltétek. Azt nem tudom, mit csinálnék vele. Valószínűleg ő sem örülne, ha olyan kép terjedne róla, amin csapzottan, saját testnedveiben fekve, zombiszerű arccal, KO állapotban látszik. Miért akarja, hogy mások a feleségét lássák így?

A testvéremről láttam a szülés közben készült képeit (tudtommal csak a szűk családnak mutatták meg), akkor döntöttem el, hogy rólam - lesznek szívesek - ilyen képeket nem terjeszteni. Az újdonsült apa lehet, hogy épp marha boldog és ez megszépít mindent, de a külső szemlélő leginkább csak a szürkés arcú, izzadt, csapzott, teljesen kimerült anyát látja mindenféle testnedvtől foltos ruhában egy vörös fejű, nyálkás, gyűrött újszülöttel a karján. Nem vagyok túlzottan hiú, de ezt azért légyszi ne!

2023. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk az én férjem "csak" tesóméknak mutogatta körbe az ilyen képeket, én se örültem neki. Konkrétan a testvérem férfi. És azokon a képeken minden is látszott. Szóval érthetően nem voltam boldog.

De azért olyat írni, hogy állj bosszút, küldj szét te is képet..... nem az oviban vagyunk. Felnőtt emberek vagyunk. El kell neki magyarázni, hogy bizony hibát követett el. Sajnos mivel elküldte, azt visszavonni már nem tudja.

2023. márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Szülés közben képet csinál?? Eszem megáll :(
2023. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!