Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albérletbe vállaltunk gyereket?

Albérletbe vállaltunk gyereket?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk és itt született a ma már 5 hónapos babánk. Rokonlátogatáson voltunk és ma megkaptuk, hogy hogyan lehetünk ennyire felelőtlenek, hogy albérletbe vállaltunk gyereket.

Tényleg ennyire gáz albérletben élni, gyereket nevelni? Nem érzem úgy, hogy a gyerekemet bármitől megfosztanám ezáltal.


2023. márc. 21. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nem vállalnék, külföldön igen. Egyébként a hiteltörlesztőnk minimálisan, de alacsonyabb, mint a bérleti díjunk volt. A lakás pedig egy szobával nagyobb, mint az albérletünk volt. Így megéri.
2023. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, egyáltalán nem gáz albiba szülni.
2023. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Magyarországon sem gáz albérletbe. Nyilván valamennyi kockázat, de szerintem egy párnak ettől nem kell évekig halasztgatnia a gyerekvállalást. Nekünk van saját házunk és mellé 2,5%-os fix kamatú zöldhitelünk, aminél nincs olcsóbb a piacon, de így is megkapjuk, hogy hát hitellel gyereket vállalni. Mit csinálunk, ha meghalok én vagy a férjem? 🙄 Nem jó ezeknek semmi. :D
2023. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értik hogy nem 40 évvel ezelőtt van amikor két lyukas garasba, meg egy hamubasült pogácsába került egy ház. Nen lehet felhúzni egy házat, mindenféle engedély kell, szaktudás stb.


És ezt bármelyik országról el lehet mondani.

2023. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Külföldön,nyugatu orszagokban nagyon sokan albérletben laknak egész éleükben, ott ez nem furcsa.Ez csak magyarországon az.
2023. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élünk mi is és hamarosan jön a baba, albérletbe ahol 5 éve élünk. Itt ez teljesen normális dolog, sot én nagyon szeretem, hogy modern, szép környezetben lakhatunk. Én inkább választom ezt mint saját, de lepukkant ház és/vagy környék.

De itt nem fogjak sokan megérteni, ez begyoposodott magyar gondolkodás.

2023. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!