Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg nem született gyerekek...

Meg nem született gyerekek világnapja?

Figyelt kérdés
Ma van a meg nem született gyermekek napja. 11 évvel ezelőtt ezen a napon tudtam meg, hogy kisbabát hordok a szívem alatt. Hónapról hónapra szépen fejlődött a pocakban. A kiságyon kívül minden meg volt már vásárolva. A 32. hétben meg kellett szülnöm epepangás miatt. Sajnos már őt nem lehetett megmenteni. Akkor bennem egy világ omlott össze. Azóta van 2 gyönyörű gyermekem. De sosem fogom az elsőt babám feledni. Nem vitát szerettem volna szítani, csak jól esett ki írni magamból.
2023. márc. 25. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
🫂🤍
2023. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, kérdező.
2023. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem 💔
2023. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Sajnálom, de a te babád nem meg nem született baba volt :(
2023. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kérdező ❤️
2023. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Sajnalom nagyon 😢

En tavalyelott a 8.heten veszitettem el babát...megallt a fejlodesben,leallt a szive.

Azota megszuletett a fiam,de azt a kis babat sem felejtem el soha.(bar tudom,ķoran vesztettem el,meg nem is volt "igazi baba")nyolc evet vartunk ra,megviselt nagyon

Nagyon sok nő áteli ezt sajnos.

2023. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Tavaly decemberben minden előjel nélkül elkezdtem görcsölni. Az orvosom megnyugtatott, hogy szedjek magnéziumot minden redben van. Hajnalban elfolyt a magzatvizem, a mentő elvitt és innen 3 óra volt mire az első orvos látott... 20 hetes terhes voltam.
2023. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk a meg nem született gyermekek világnapja október 15.

Ma a megfogant életek napja van.

2023. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
4-es meg 8-as, ENNYIRE nem érzitek, hogy ez a "kérdés" nem erről szól? Fogjátok már be.
2023. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

9, hat vetélésem volt. Hidd el, tudom, milyen. De ha már erre hivatkozva várok támogatást, legalább tudjam, mikor hivatkozzak rá.

Ma Gyümölcsoltó Boldogasszony napja van, emiatt ünnepeljük ma a magzatokat, a várandósságot.

2023. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!