Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így az ingázást?

Bevállalnátok így az ingázást?

Figyelt kérdés

Nemsokára esedékes lesz, hogy visszamegyek dolgozni, 2 éves lesz a kislányom, persze az is kérdés, hogy a bölcsibe felveszik-e .

Az a helyzet, hogy én Budapesten dolgozom , viszont egy Pest megyei városban élek, kb 40 perc vonattal a Keletibe, utána 7-es (vagy ami jön busz) és jó sok megálló 1-es villamos. Durván 2 óra az út, ha nem késik a vonat. Gyerek előtt tök jól elvoltam még élveztem is, de akárhogy gondolkodom, így már nem vallalnam be. Viszont a munkahelyemet nagyon szeretem, a társaságot is, rengeteget gondolkodom, hogy mit lehetne.

Ha esetleg van köztetek, aki hasonló helyzetben van vagy volt, mi volt végül?



2023. ápr. 1. 21:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na, ezért nem tud dolgozni sok anyuka a gyerek mellett, mert nem érne be az oviba és nincs mindenhol apuka vagy nagyszülő, bébisintér stb, aki elvégzi a munkát helyette.

Az egy dolog, hogy fogy a magyar, mindenki vállaljon gyereket, de azt fel is kellene nevelni és központilag kellene támogatni az anyukák emberi idejű munkavállalását szerintem helyben!

2023. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek alapvetően, de szerintem ezt már az is megoldaná, ha minden munkahely normálisan állna a munkavállalóihoz és kellő rugalmasságot biztosítana.
2023. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!