Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normàlis, hogy ilyet érzek?

Normàlis, hogy ilyet érzek?

Figyelt kérdés

37F vagyok, nincs feleségem.

Eddig sem akartam gyereket, szinte sohasem.


Most úgy alalult a helyzet, hogy a baráti társaságban, (30+ korosztály) fél éven belül 2 helyen is született baba.

Így testközelből látom a gyereknevelést, ettől közelebb csak akkor látnàm, ha nekem lenne.


Viszont a lényeg, hogy a látottak alapján csak megerősítve vagyok, hogy jól döntöttem eddig és szinte öröm fog el, hogy nekem nem kell és soha nem is fog kelleni gyereket nevelni.

Nem furcsa, hogy így érzem?


2023. ápr. 23. 11:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lesegetni?

A villamoson a közelembe voltak, mit tudtam volna csinàlni? 😄


Akkor, reklàmtáska, sportruha, a hajat meg hagyjuk. 😄

2023. ápr. 23. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ezzel baj, ha nem szeretnél.

Bár azok az anyukák, apukák is így gondolkodtak volna, akik tönkrecseszik a gyerekük életét & megbánták, hogy szültek.

A társadalmi nyomás miatt ne szüljön senki, csak akkor ha SZÍVBŐL szeretne gyereket.

NEM azért mert "kell", NEM azért mert "már másnak is van, legyen nekem is ennyi erővel", stb.

Sajnos az emberek 40-50%-a ezekért vállal gyereket, amint tapasztaltam itt az oldalon is.

Még az is sokszor fikázza a gyereknevelést, hogy milyen sz*r, aki anya, és ráadásul egészséges gyereke van.


Kérdező, azért az nem szép, hogy így minősítesz más embereket.

2023. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Rendben, nem gondoltam volna, hogy másoknak ez ilyen rosszul tud esni.

Nem volt szándékomban sérteni senkit.

2023. ápr. 23. 13:29
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem furcsa, mert igazából senkit sem érdekel, hogy hogy érzel. Te miért vársz megerősítést? Én sem kérdeztem senkit, hogy akarok-e, mert tudtam a választ magamtól is. Mi bajod van neked?
2023. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14

Nekem semmi bajom nincs, arra használtam az oldalt, amire való.

Felmerült bennem egy kérdés és kérdeztem.

2023. ápr. 23. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!