Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek nagyon fiatalon lesz...

Akiknek nagyon fiatalon lesz gyerekük, nagy esély van arra hogy a lány egyedül fog maradni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Akiknek ilyen 18-20 éves korukban születik gyerekük, akár tervezetten akár véletlen, ők nagy eséllyel fognak szakítani pár éven belül?
2023. máj. 7. 19:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Szerintem egyáltalán nem függ össze a kettő, vállalhat valaki gyereket 30 évesen is, ha nem olyan stabil a kapcsolatuk úgyis szét fognak menni, a kölcsönös tisztelet, szeretet, szerelem, erős vonzalom, hűség, és sok alkalmazkodás, ha ezek nincsenek meg nem számít a kor
2023. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

1-esnek igaza van. Vannak akik 40 évesen is elválnak kisgyerek mellett meg vannak, akik 20 évesen se.


Persze a kapcsolaton kívül besikerült gyereknél más a helyzet

2023. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%

Hát őszintén szólva később is elég nagy az esély arra hogy szakítás a vége.


Legtöbb ismerősöm gyereket csinált majd szétment 25-30 éves korosztály. De erre nem lehet alapozni…

2023. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%
Én is 1esnek adok igazat. Nem korfüggő.
2023. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem és nem. 30/F
2023. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Így van. Kismamaként a kórházban ismertem meg egy nagyon jó barátnőm én 19 évesen szültem ő 31. Eltelt 6 év mi még együtt vagyunk boldog házasságban (azóta az is lett) ő már szétment a férjével. Egy kapcsolatot megvisel. Nem az a kérdés hány évesek a felek hanem hogy mennyire erősek együtt. Szeretet tisztelet biztonság odaadás önzetlenség vonzódás, ha ezeket megtudod adni a párodnak nem mentek szét tök mindegy hány évesek vagytok.
2023. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Én 18 évesen szültem, 12 évvel ezelőtt. Szülés előtt 2 évvel jöttünk össze a párommal. Azóta már házasok vagyunk és van még 3 gyerekünk.

A nővérem 25 évesen jött össze a párjával, össze házasodtak, 30 évesen született a gyerekük, fél évre rá szét mentek.

2023. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen, minél fiatalabb valaki annál több ideig kellene együtt lennie a párjával. Nem mindegy, hogy valakit 60 évig viselsz el vagy 20 évig. Ráadásul fiatalon több dolgot akar az ember, mint később és még jobban is néz ki, könnyebb váltani.
2023. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Erre vannak a statisztikák, amik azt mutatják hogy a korán kötött házasságok a legkevésbé tartósak.


Személyes statisztika: egy ismerős érettségi előtt bekapta a legyet. 1 évig nem voltak együtt utána a sráccal. A kislányuk már 8 éves. A csaj “egyedül” neveli ( iszonyatos támogató és pénzes a saját családja, így “megoldják”)


Férjem ex felesége 20 éves volt mikor összeházasodtak és 23 mikor jött az első gyerek. 32 mikor elváltak.

2023. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Hat nem rudom,de nalunk ugy volt,hogy 22 evesen szultem. (tervezett volt a baba)

Most vagyok 31 es mar a 2.vabank is 1 eves,szoval mi nem valtunk el,nem is tervezzuk

Iden volt 13 eve,hogy egyutt vagyunk.

2023. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!