Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maximum hány órás autóútra...

Maximum hány órás autóútra mernétek elmenni 7 és 9 éves gyerekkel EGYEDÜL, nyaralás céljából?

Figyelt kérdés

Márciusban vagy áprilisban mennénk, kinéztünk egy kb 8 órás útra lévő desztinációt, de nem tudom, hogy be merjem e vállalni. Repülő sajnos nem jár oda Budapestről, busz van csak, több átszállós és minimum 16 óra az odajutás vele.

Ti be mernétek vállalni a 8 órás autózást?


2023. jan. 21. 10:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%

6 és 8 évesekkel mentünk horvátba mivel kavirnyáltunk kb 14 órás út lett.

6-7 órás útra meg egy 2 évessel mentünk.

Nem olyan kicsik.

2023. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Egyedül mentél velük?
2023. jan. 21. 10:25
 3/38 anonim ***** válasza:
67%

Nem bocsi azt nem figyeltem.

De ha nem túl pörgősek és letudják magukat kötni, én beválalnám, megállsz futtatod őket.

Nekünk sajnos hányósak voltak azért volt para, de szerencse kb végig aludta, pedig ha csak a kocsi mellé állt a lányom már hányt

2023. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
34%
Tavaly Horvátországba menet sikerült nyernünk egy dugót, így majdnem 10 óra lett az út. 7 és 3,5 éves gyerekeink nagyon türelmesen bírták. Nem voltam egyedül velük, de akár lehettem volna, aludtak, beszélgettünk, ilyesmi, nem kellett extra foglalkozás.
2023. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Direkt kiemeltem, hogy EGYEDÜL. Olyanoktól szeretnék választ kapni, aki egyedül ment velük.
2023. jan. 21. 10:37
 6/38 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ugyan 1 gyerekem van, de már egész kicsi korától kezdve vittem az apai nagyszülőkhöz, akik az ország másik felében laktak. Az olyan 3,5-4 óra út volt.

9 évesen már jött velem dolgozni is néha, ha nem tudtam megoldani, ami azt jelentette, hogy 7-kor indultunk autóval, és általában 3-4 körül értünk haza. Elvolt végig. Vittünk minden félét, amivel le tudta foglalni magát.

2023. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis már korábban is jött velem dolgozni, azt is egész kicsi korától, de olyan 9 lehetett, amikor már egész naposak voltak ezek a napok.
2023. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%

Két kisgyerekkel, egyedül: max a Balatonra mennék, de külföldre, meg 8 órás repülőútra biztos, hogy nem, Túl nagy kockázat

Valakit vigyél még el magaddal

2023. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennék velük sehová
2023. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
15%

Én nem. Csak, ha valakit még tudok szerezni kisérőnek. Illetve csak akkor, ha alkalmasak rá a gyerekek,(ezt te tudod) esetleg úgy hogy félúton megállni egy napra egy másik szállásra.

Nálam a max 4 -5 óra.

2023. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!