Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi fog fókuszba kerülni az...

Mi fog fókuszba kerülni az életetekben, ha kirepültek a gyerekek?

Figyelt kérdés
Ha munka, mit dolgoztok? Ha hobbi, mit fogtok csinálni? Ha párkapcsolat, hogyan képzeled pontosan? Stb. :) Egy filmben volt ez a kérdés, és elgondolkodtatott.
2023. jún. 8. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem "repül ki", csak kevesebb igénye lesz rám, ezért nekem több időm, amit úgy töltök majd, mint jelenleg is. Érdekel majd az élete, párja, néha összejövünk társasozni/enni, segítek, ha kell.


Ezen felül mint most tanfolyamok, tanulás, közösségi élet, munka, szórakozás minden fajtája, és pihenés, talán lesz állatom is, párkapcsolatot is fogok keresni, illetve a barátaimmal leszek, sütni is fogok többet, meg jótékonykodni és videójátékozni.


Szerintem nyugdíj felé közeledőknek kellene valami gyorstalpalós gyerekvigyázós képzés, amivel kisegíthetnek sulikban/ovikban/bölcsikben, mert egyre inkább az a szint áll hozzájuk közel.. Még 50 körül átadják tudásukat magasabb szinten(általános iskola felső/alsó), majd 60 felé kézműveskedés meg problémák meghallgatása, megértése, megoldása, 70 felé meg éneklés, nézni őket, szabad játék, egy két kedves szó, tányérok kirakása étkezésekhez.. Nagyon ügyesen ki lehetne használni az idős munkaerőt heti 10 órában mindenkinek az érdekét szolgálná, nem lenne elmagányosodás sem. 80 felé meg ezek a gyerekek látogathatnák az idősotthonokat, énekelni meg fecsegni nekik, meg mutogatni mit alkottak.

2023. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom

Lanyom 9 fiam 1 eves .

Szoval meg messze van,de a minap vicceltunk a ferjemmel,hogy utazgatni fogunk,aztan majd otthon ülünk a hintaszekben,pihenunk.

(Husz ev mulva a ferjem lesz 58 eves,en 52,szoval ki tudja mit hoz az elet )

2023. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még nem most lesz,mert a legkisebb 5 hónapos, de mi utazgatásokat tervezünk,más kultúrák megismerését,gyönyörű tájak bejárását.
2023. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53-52évesek leszünk ekkor a legnagyobb már 30 felett lesz
2023. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mikor kirepültek szültem mégegyet, most 4véves így mire ő kirepül örülök hogy les lyuk a hátsó felemen, de mióta itt van fellegekben járok.
2023. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!