Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudom anyaként feldolgozn...

Hogy tudom anyaként feldolgozni hogy a volt páromat nem érdekli a saját gyereke?

Figyelt kérdés

A Kicsi születése után elhagyott minket. Alig látogatja őt, inkább csak írásban érdeklődik róla 2 hetente.

Iszonyatosan fáj hogy elhagyott bennünket, de megszakad a szívem, hogy a Kicsi sem érdekli őt. Anyaként ezt hogy tudom elfogadni, feldolgozni?


2023. jún. 21. 19:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
Örülj neki!!!!
2023. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
A Kicsivel foglalkozz, neki legyen jó. Anyja van, apja is érdeklődik valamilyen formában, tehát létezik és elérhető.
2023. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, a gyerekeddel foglalkozz ő helyette, egyébként nem tudhatod, hogy nem-e fog később (ami gusztustalan, mert miért nem most, de legalább eljut oda). Te adj meg a gyerekednek minden szeretet, torodest amit igényel és idővel ismerkedj, lehet akad olyan férfi aki imádni fogja mintha a sajátja lenne. Légy erős, szüksége van a gyerkednek rád!
2023. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

A férfiakban nincsenek ilyen ösztönök nekik csak tanultan van gyerek felé érzések empátia, meg kell ismerkedniük a saját gyerekükkel mikozben egy nőnek már a 9 hónap alatt is mély tudatalatti kötődése is van a gyerekkel.(ha nem gógyis a nő)

Az apává válás egy hosszadalmas folyamat es nagyon kéne hozzá EQ is.


Lsd a tiniket is meghúznák abban se gyereket látnak a férfiak.


Rengetegen nem jutnak el addig hogy jötődni tudjanak gyerekhez.

2023. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*kötődni
2023. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Örülj neki! Az enyém el akarja venni, mindenbe beleköt, engem a biroságon is beállit mindennek, közben gyerektartast se fizet, es ha nala van sokszor megprobalja masra bizni. Ameg elt az anyja ő csak hozta vitte, amugy otthon se volt, leszarta a gyereket, a szülei foglalkoztak vele.


Akkor lennék a legboldogabb, ha ő se foglalkozna végre vele.

2023. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom miért pontoztátok le a 4# teljesen igaza van.
2023. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Egy darabig engem is zavart, igazából még most is, de csak a szr jött volna a kapcsolattartásukból, több probléma, konfliktusok sora, anyám, ha máshogy akarta volna nevelni, mindig be lettem volna tojva, mikor gurul el a gyógyszere, hogyan bánik vele, hagyja-e sírni, figyel-e rá eléggé meg ilyenek.


A 4est azért pontozták le, mert a férfiakban is vannak ilyen ösztönök, sőt, az állatvilágban is rengeteg, pl hím sas követ akar kikölteni tojás helyett, két pingvin, párduc, farkas, oroszlán, majom, ahogy homoszexualitásra van példa, úgy van túlbuzgó apáskodásra is akár tök egyedül is. stb.. Jó sok ilyen sztori van, és tinit sem mind akar dugni;) viszont azok a beteg emberek, akik nem a normálisokhoz tartoznak mindenfélét kitalálnak, hogy felmentsék magukat, hogy a viselkedésük nem deviáns, mert ha mégis, úgy nehezen tudnának magukkal együttélni;)

2023. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz, ha nem tudod egyedül kezelni. Engem is azzal kergetett anyám az őrületbe, hogy feszt apámra erőltetett minket, miközben nem volt ránk kíváncsi, aztán nekünk szidta, hogy egy sz.r alak, mert nem tesz meg kb semmit.

Olyan felesleges volt, gyerekként értettem és elfogadtam, hogy ő nem akar engem, de nem akartam ezzel szembesülni folyton, anyám meg nonstop az arcunkba tolta így. Ráadásul feleslegesen, szomorú, de van aki nem szereti a gyerekét, és nem kíváncsi rá, ott csak a gyereket mérgezik vele, ha folyton emlékeztetve van erre. Mindegy mennyire kicsi, érteni fogja, mi történik.

2023. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem téged jobban zavar, hogy rád nem kíváncsi.

Engem inkább az zavarna, hogy 2hetente írásban érdeklődik és reménykednék, hogy arról is leszokik. Mi értelme? A gyereknek ugyanúgy nincs apja, nem hiányzik a kamu érdeklődés. Meg ahhoz se lenne kedvem, hogy mondjuk 5 év múlva, amikor már boldog családként élunk mással, eszébe jusson hirtelen apukát játszani. Lelelépett, lelépett. Nem áll meg az élet. Inkább neki veszteség, hogy nincs gyereke.

2023. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!