Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eladtátok a kinőtt babaholmikat?

Eladtátok a kinőtt babaholmikat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nem szeretnék több gyereket, de sajnálom eladni a gyönyörű alig használt babaholmikat. Közben nem akarom tárolni sem, hiszen csak besárgulnak a ruhák és később már eladni sem tudnám, mert más lesz a divat.

Ti megszabadultatok a babacuccoktól?



2023. jún. 28. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Kisfiam ruháit elraktuk, most 2éves múlt, úton a kistesó. Ha kisfiú lesz megtartom őket és utána adom el (ha lesz harmadik akkor az se most, addig nem tárolom), ha kislány akkor most adom el, nincs értelme éveket várni. Esetleg ha baráti/családi körben születik baba akkor felajánlom nekik jelképes összegért.
2023. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
A ruhakat, kisebb hasznalati dolgokat eladomanyozom, a bababutorokat eladom.
2023. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Else lehet adni őket szarasig van vele a net..elajándékozom
2023. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én megtartottam, kis korkülönbséggel akartunk második babát. Utàna viszont ajándék vagy eladom, attól függ milyen állapotú. De nem fogom tovább tárolni, nem látom semmi értelmét, mert ha most nincs senki, akinek szívesen adnàd vagy nem eladható, akkor minek ülni rajta, amíg hasznavehetetlen lesz, akkor már inkább hordja egy gyerek, aki örül is neki. Ennyire szerintem nem kell spúrnak lenni.
2023. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Elajandekoztam lanyom utan is fiam.utan is mindent.ruhakat,pihenoszeket,etetoszeket,hordozot,kisagyat,szoval mindent.
2023. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legszebbeket barátoknak elajándékoztuk. Az átlagosakat adományként elvittük a legközelebbi anyaotthonba.
2023. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami eladható volt eladtam, ami kopott, foltos, azt elvittem a H&M-be kuponért. De nem csak a babaruhákat adtam el, hanem mindent, takaró, hálózsák, cipők, pihenőszék, kiskád, bontatlan cumi és még rengeteg cucc.
2023. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
7: Bocsi, mi ez a H&M kuponos dolog? 😊
2023. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen engem is érdekel, csak h&m márkájút lehet leadni? Amit nem tudok eladni leadnám :-)
2023. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bevittem a védőnőnek mindent.Először próbáltam eladni,de a nem is használt,csak kimosott vadi új ruhák se kellettek 200ft/db áron se.Babakocsit amit helyben használtunk hébe-hóba,azt negyede áron tudtam eladni,úgy,hogy a mózest nem használtuk,a sport részbe tologattuk vagy 5x,az autós hordozó volt használva,annak se volt hibája.
2023. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!