Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eladtátok a kinőtt babaholmikat?

Eladtátok a kinőtt babaholmikat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nem szeretnék több gyereket, de sajnálom eladni a gyönyörű alig használt babaholmikat. Közben nem akarom tárolni sem, hiszen csak besárgulnak a ruhák és később már eladni sem tudnám, mert más lesz a divat.

Ti megszabadultatok a babacuccoktól?



2023. jún. 28. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elajándékozni Mikulásgyárnál vagy unokatestvérnek adni, mi ezeket csináltuk De ha ismerősnek születne, akkor adjátok oda, kedves gesztus ha nektek se kell.
2023. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100 Ft/db áron se kell senkinek, még az sem, ami nem is volt a kisfiamon. Táblacsokiért felrakom a netre, hogy vihető, ha nem megy el akkor védőnő/anyaotthon.
2023. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Le kell tölteni telefonra a H&M applikációt. Aztán egy sima zacskóba berakni ruhákat (bármilyen márkájú és állapotú ruha), leadod az üzletben és az applikációra kapsz egy 500 Ft-os kupont. Következő vásárlásnál pedig beváltod.

Rengetegszer akcióznak + kiárusítanak a H&M-nél, én online nézem át a gyerekruhákat és úgy is rendelem meg, beváltva a kuponokat. Vásárlás után pontokat is kapsz és időközönként azért is adnak kupont.

Nálunk a gyerekcuccok nagyon pörögnek a helyi babás fb csoportokban és marketplace-en, 90%-át simán el lehet adni és szerencsére nem 100 Ft-ért.

2023. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy 13.Én nagyon bele is untam az árulásba,sokszor próbaltak átverni a babakocsival pl,ilyen kamu futáros én utálják elöre biztosítást,stb,a másik fele volt a már megyek is érte 30000-ért,mikor 2 éves babakocsiról beszéltünk,hibátlan állapotban,bolti ára 230000ft,használtan is 110000 alatt nem lehet megvenni,és mikor mondtam,hogy köszi inkább akkor rohadjon meg a padláson, akkor még zaklatták utána.Ruhák ugyanez,csomagban nem jött ki 200ft-ra db-ja és adjam olcsóbban,meg én vigyem el,vagy álljam a postát.Helyi csoportokban meg öreglányok fikázták a ruhákat🤣amit még nem is értettem,mert se megvenni nem akarták,se nem értettek hozzá,de azért csinálták a reklámot,hogy milyen drága,a turiban biztos olcsóbb,stb.A 200ft/db-nál érted!Szóval a sokadik ilyen után mindent,mindenhonnan letöröltem,a babakocsit elvittem egy használt babakocsishoz,adott érte 70000-et,és egy héten belül eladta 110-ért.A ruhákat meg a védőnővel szét csomagoltuk több csomagba,és együtt elvittük olyan családoknak,akiknek jól jött,de nem az a réteg,aki eltüzeli,vagy eladja később az adományt.
2023. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Ja sokszor sikerül jól eladni aztan jön nehany fura fazon aki meg a nagyon kicsi árból is alkudna meg nem olvassa el mit vesz(pl milyen színű ha valamiért a képen nem látja) aztán nyafog, pedig csak szinte újakat adok el, amugy ami hasznaltabb azt leadom ahsznaltruha ledobóba de akkor most már a H&mbe is beviszem
2023. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!