Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyévesnek szülinapi ajándék?

Egyévesnek szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit vegyek a kislányomnak 1. szülinapjára. Játékot nem szeretnék, mert van nagytesó és rengeteg a játék, és csak azért nem vennék egy újabb készségfejlesztő/járássegítő/interaktív akármit, hogy neki legyen egy új, miközben amik itthon vannak is tökéletesen működnek, szereti is őket.

Élményt egy ennyi idősnek mit? Kirándulni, játszóházazni amúgy is szoktunk.

Én már arra is gondoltam, hogy csak a tortát kapná, mást nem, de közben azért amiatt meg lelkiismeret furdalást éreznék, hogy csak a torta.



2023. júl. 10. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Én sem tervezek semmit venni, ha eszembe jut addig valami akkor azt megveszem. Tortáját én szeretném sütni, dekorálni szeretnék, hogy sok új csoda dolog legyen neki a lakásban amit megnézhet. És egy fotózásra szeretném elvinni, hogy profi képeink is legyenek emlékbe.

Szerintem neki még nem annyira az ajándék fontos, inkább az élmény.

2023. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Így már nem izgulom túl az egészet, feldíszítjük a házat és csinálunk sok sok fotót miközben degeszre tömjük magunkat tortával. :)
2023. júl. 10. 17:18
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami emléket. A nevével hímzett takarót, párnát, plüsst.
2023. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt nézem, van-e értelme, semmit. Ő nem hiányolná. Én viszont rosszul érezném magam, ha a nagy kapott(márpedig nyilván, különben nem lenne annyi örökölt kacat.)

Valami olyasmit vennék, ami nincs még. Matatófal? Vagy az a lépegetős cucc. Nem tudom a nevét. Földre rakható lapok különböző tapintással, amin végig kell sétálni.

2023. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!