Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők! Mit hozott belőletek ki...

Nők! Mit hozott belőletek ki az anyaság?

Figyelt kérdés
Felismertetek valami bennetek rejlő új képességet általa?

2021. márc. 18. 20:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
18%
19: Fent most egy gyermek örülhet, hogy kapott egy esélyt, hogy jó szülőkhöz kerülhet. :)
2021. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
Mert akiből kihozza a saját gyereke az idegbeteg állatot, az olyan nagyon szuper szülő lehet. Ha nekem lenne gyerekem, eszembe se jutna így beszélni róla.
2021. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
Ezt addig nem érted meg, amíg nincs egy saját hisztiző 3 évesed, akit szeretsz de fáradt vagy és már aznap a 30x dacot kell kezelni. Az idegbeteg állat szó túlzás, nyilván de tény, hogy van az egész gyermek nevelésben egy nehéz rész. Viszont van mellette 1000 más sokkal nagyobb csoda, amit máshonnan nem tudsz átélni.
2021. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%

De jó, hogy én nem vállaltam!! Ezek után még biztosabb vagyok benne, hogy jól döntöttem! 😀

Valahogy nem bánom, hogy nem volt, és nem is lesz részem nemalvásban, hisztiben meg idegbetegségben! Köszi hogy ilyen őszintén elmondtátok!

2021. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%
Jók a válaszok😂 hát igen... Jó Okkal döntöttem anno a gyerekmentes élet mellett!
2021. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
Kedves gyermektelen hölgyek! A válaszaitok teljesen haszontalanok a kérdés szempontjából. Mi is felettébb örülünk hogy nincs gyermeketek, de lehetőség szerint olyan kérdés alá írjátok mindezt, ahol van létjogosultsága. Köszönjük!
2021. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%
nekem a legjobb lett minden, pedig egyedül nevelem, nincsen apuka akit lehet szídni az anyacsoportokban. azota van jól menő vallalkozasom, igazan felnőtt lettem. Persze fárasztó. de amugy ha gyerek nélkül ennyit csinálnék akkor is az lenne. Segitsegem sok van és nem főzök :) hazimunka is minimalis, mert van, aki megcsinálja.az anyaság nélkül meg mindig egy helyben toporognék. Jah és nagyon sikatt tanulok a picitol, imádom. vegre megtanultam magasrol tenni más/ mások véleményére. :)
2021. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!