Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg nem...

Szerintetek ez tényleg nem normális?

Figyelt kérdés

Kislányom most volt kiscsoportos ovis. Az egyik fiatal óvónénijével nagyon megszerették egymást és én is jóba lettem vele. Sajnos az óvónéni leszámolt az oviból, mikor mondta akkor megkérdezte, hogy esetleg tarthatná-e velünk, a kislányommal a kapcsolatot. Én nagyon megörültem, mondtam neki, hogy persze, mi is támogatjuk. 2 hete beszéltük meg, hogy délután elviszi egy kicsit játszóterezni, fagyizni, játszani. Rossz idő esetére otthonra is vett neki egy két kis játékot.

Nem volt semmi gond, nagyon jól érezte magát a kislányom.

Egyik ismerősömmek meséltem és teljesen kiakadt, hogy hogy lehetek ennyire felelőtlen, hogy egy idegennek így oda adom a gyerekem és ez egyáltalán nem normális dolog, hogy egy óvónő tartani akarja a kapcsolatot egy volt ovisával, és milyen már, hogy otthonra játékot vesz neki.Most olyan rossz érzést keltett bennem, nekem ezek olyan jól eső apró kis dolgok voltak. Ez tényleg nem normális? Vagy nem szabadna ezt engednem?


2023. aug. 1. 16:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
72%
Szerintem ezzel nincsen semmi gond (amúgy nem is idegen)
2023. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Az "ismerösöddel" van baj, nem veled meg az óvónövel
2023. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
És nem kér érte pénzt?
2023. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

A lányomat tanította egy tanító néni elsőben és másodikban.aztan munkahelyet váltott.

A mai napig tartjuk a kapcsolatot.nincs ebben semmi rossz.

2023. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk Nekem furcsa, Anyum óvónő de sose tartotta így egy gyerekkel se a kapcsolatot, akkor vigyázott maximum óvodán kívül ha felkérték bébiszitternek,mint megbízható felnőttet,nyilván fizetest is kapott érte, de ez is ritka volt.
2023. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Anyukám óvónő. Nekem fura ez. Nem gondolom normális dolognak. Addig még oké,hogy találkozik vele néha. Ezt anyukám is megtette 1x-2x. De hogs vesz neki játékot...nem az ő gyereke.


Férje,gyereke van? Egyedül él?p

2023. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem kér pénzt érte. Vőlegénye van, hamarosan terveznek ők is babát.
2023. aug. 1. 16:36
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Elég furcsa.
2023. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem normális.
2023. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát biztos nem engedtem volna el...
2023. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!