Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszoba mustra? Babák és...

Babaszoba mustra? Babák és anyukáik után!

Figyelt kérdés

Először láttuk egymás babáit!


Utána láttuk egymást!


És tegnap Anitáék nagyon szép babaszobája ihlette a kérdést, hogy most megmutatjuk egymásnak babáink szobáit!


Tomi fiacskám birodalma:

[link]


Bea


2010. okt. 15. 09:46
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

Na akkor addig amíg meg nem lesz az Ati-szobáról a pár kép, megmutatom a kérót.

Konyha: [link]

Nappali: [link]

Hálószoba egy része: [link]

2010. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
na ez szuper!!!!!!!! szép lakásotok van ati anyukája!
2010. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
40%
Kedves 13.09-es! Téged hívott ide valaki? Ugye nem? Na akkor told el a bringát légyszi...
2010. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
64%

Szép a lakásotok nagyon nekem a konyha sötét lenne de a hálószobát tuti imádná a férjem !!!


Ügyesek vagytok!!!!


- nem azért teszek fel képet hogy istenitsenek meg azért se hogy megitéljenek- akinek nem tetszik ne nézze vagy küldjön más is képet, ne hintse itt az igét, lenézésre meg jöttmentek szidalmaira senkinek semmi szüksége nincs.-

2010. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon egyszerű a szoba, sajna nincs kész rendesen a ház, falakhoz is nyúlni kell...

Halvány barack a fal, micimackós függöny, bútorok, sok színes plüsi... egy két firka a falon by Ákos(15hónapos):):)


Nyáron talán már neki tudunk állni, akkor valami tapéta lesz, de gondban vagyok, mert egy fiú(2éves) egy csaj(6hónapos), és milyen legyen... Persze kiegészítők is milyenek legyenek...

Na lesem kinél milyen a szoba dekoráció:)

2010. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az ÖSSZES kép!

Büszkék lehettek magatokra, nem csak Carmen (remélem így jó, mert nem istenítek senkit). Ügyesek vagytok, irigy is vagyok, mert sajnos én nagyon béna vagyok!

Gratulálok nektek!

2010. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :) Atianyu. :)

Van még egy pár.

Fürdő: [link]

A házunk: [link]

Dolgozószoba: [link]

A kert hátsó része: [link]

2010. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
13.09-es: semmiLYe??????????
2010. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon nagyon szépek vagytok sok meleg szin van !


a kert: -most sóhajtottam egyet - ha a kedves hites uram nem lenne ilyen lusta akkor már rég lenne kertünk de Ő nem akar én meg tiszteletbe tartom..


gyönyörü !!!

2010. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen. :) Akkor nekem nagy mákom van tényleg, mert párom csinált mindent. A benti bútorokat, a kertet, a teraszokat, a kerti bútort, szóval mindent.

Mondjuk ő kertes házban nőtt fel, ezért is szeretett volna kertesben lakni.

2010. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!