Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszoba mustra? Babák és...

Babaszoba mustra? Babák és anyukáik után!

Figyelt kérdés

Először láttuk egymás babáit!


Utána láttuk egymást!


És tegnap Anitáék nagyon szép babaszobája ihlette a kérdést, hogy most megmutatjuk egymásnak babáink szobáit!


Tomi fiacskám birodalma:

[link]


Bea


2010. okt. 15. 09:46
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál? [link]

Ez gyönyörű!

2010. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Igen ez az! Aszem horror ára van,de szerintem egy ügyes asztalossal megoldható.Csak semleges szinben szeretnénk(pl.zöld)hátha a második fiú lesz.
2010. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

csillu vagyok:


a dinók,sőt a többi matrica(a számok,virágok,és ma tettem föl ufósat)mind a MÖBELIXből van.Eredeti terv az volt,hogy apum fest rá micimackót,tigrist....de ezer dolga volt,és nem akartam még ezzel is terhelni.ezeket meg ha megunjuk,csak leszedem és tehetek föl újat.

remélem majd 5év múlva a 34-35.szülinapomra egy kislány is aludhat majd a bölcsőben :-),vagy egy újabb kis legény,milyen formánk van


de nagyon szépek a kicsik,a mamik és a szobájuk is :-)))

2010. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!