Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszoba mustra? Babák és...

Babaszoba mustra? Babák és anyukáik után!

Figyelt kérdés

Először láttuk egymás babáit!


Utána láttuk egymást!


És tegnap Anitáék nagyon szép babaszobája ihlette a kérdést, hogy most megmutatjuk egymásnak babáink szobáit!


Tomi fiacskám birodalma:

[link]


Bea


2010. okt. 15. 09:46
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen mindenkinek a dicséreteket. :) És akkor íme, Atim szobája.

Elöljáróban annyit hozzáfűznék, hogy mi előre gondolkodtunk pár évvel, és rögtön ifjúsági bútort vettünk, hogy ne kelljen pár év múlva lecserélni. Így iskolás korában is ezt fogja tudni használni.

Szóval a bútor: [link]

[link]

[link]

[link]

Ilyen a lámpája, ezt imádom, nagyon édi:

[link]

És a szőnyeg:

[link]

2010. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Bendegúz és Aladár szobájának dekorációja,és Ali közel 80éves bölcsője,amit apum újított fel :-) Csillu


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
69%

Sziasztok!


A "kedves" válaszolót én sem hagyhatom szó nélkül!...

Hofi Géza igazat mondott réges-rég egyik műsorában:

"A BUNKÓ, az egy szép nagy magyar réteg!"

...sajnos ide a Gyakori Kérdések/Gyermekvállalás, nevelés témakörbe is jutott belőlük szép számmal!!!

...Miattuk nem vállalom a válaszaimnál a nevemet :-(((

Én biztos nagyon a szívemre venném, ha így kipécéznének, mint mostanában Carment... de még írhatnék több példát is :-(((


...Na de nem ezért vagyunk itt ;-)


Banyuci a házatok egyszerűen lenyűgöző!!!

Nagyon-nagyon tetszik :-)

...és persze Ati nagyfiús szobája is bejön!

A lámpa különösen csúcs!!!... hol leltetek rá?


De a többi szoba is tetszik ám! :-)))

Csillus a dinók nagyon tutik! Te festetted őket?

...a bölcső is nagyon szép darab, igazi kincs! Vigyázzatok rá nagyon, hogy még sok generációt kiszolgáljon a családban :-)


Én is megmutatom Nektek a mi kis családi fészkünket...

bár csak egy "panelbunker" és van még 1-2 hiányosságunk

(pl. ajtók és a konyhában apróbb dolgok):

[link]


Szép estét mindenkinek!

Anita

2010. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Tyü Anita ne szégyenld hgy panel nagyon izléses!!! az a csepp kisszék a nagyágy mellet... édes+


ati: nekem is tetszik hogy egyből junior lett a szoba és tuti a lámpa meg a kiskutya párna a székben...


csilla: a bőlcsö nagyon szép és édes a kicsi! én is kivánom hogy még sok sok generációt kiszolgáljon!!!

2010. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nagyon szépek a lakások és a gyerekszobák:) Mi most költöztünk be a lakásunkba végre, idáig albérlet volt, de majd én is csinálok képeket és megmutatom:)

És pont ilyen léghajós lámpája van a fiamnak, praktikerben leltünk rá, 4000 ft körül volt plusz a belevaló lámpatest 1250:) Imádja a fiam, reggel amikor felébred és kiveszem, köszön a lámpának is, integet neki, és imádja amikor feltartom Őt és eléri a kezével és lökdösi:)))

2010. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen ismét a sok-sok dicséretet. :) Igen, mi is a Praktikerben leltünk erre a lámpára, és azonnal megvettük, mivel kék-sárga, nem is volt kérdés, hogy ez lesz-e a szobában a sárga falakhoz és a kék bútorhoz. :)
2010. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

És azt már megint lehagytam, pedig már tegnap is akartam írni, hogy mindenkinek a lakása és a babaszobája nagyon tetszik. Kicsit irigy is vagyok, hogy milyen szép babaszoba-dekorációkat tudtok csinálni, mert nekem egyrészt se ennyi fantáziám, se ennyi kézügyességem nincs. Másrészt meg talán ehhez a nagyfiús szobához (ahogy írta Anita - ez nagyon tetszik), szóval ehhez talán nem is illik annyira.

De majd Atira bízom a dekorációt, matricákat vagy ilyesmiket majd biztosan fog tenni a szekrényére. :)

2010. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link] saját,de reményeim szerint valami hasonlót összehozzunk:)

2010. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
[link] most sikerült.
2010. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Na jó feladtam:)
2010. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!