Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszoba mustra? Babák és...

Babaszoba mustra? Babák és anyukáik után!

Figyelt kérdés

Először láttuk egymás babáit!


Utána láttuk egymást!


És tegnap Anitáék nagyon szép babaszobája ihlette a kérdést, hogy most megmutatjuk egymásnak babáink szobáit!


Tomi fiacskám birodalma:

[link]


Bea


2010. okt. 15. 09:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

az első 13:22es vagyok: de jó a házatok, na mi mire ide eljutunk... pedig mikor átvettük a házat úgy volt ilyen:(

közben a vakolat esik le a falról:( a vízszigetelés annyit ér mint halottnak a csók... plusz amit átvételkor néztünk csempe az első tisztítás után kiderült szrá van törve, és csak valami "matrica" takarta, a villanyvezetékek olyan remekül vannak a falban, hogy műszer nélkül nem mersz fúrni, mert nem ám rendesen egy csatorna és abban, össze vissza:( És azt hittük csak kert és színezés vár ránk:(

Borzasztó irigy vagyok:( Jó nektek.

Aki azt írta, h Carmené milyen, nem szép meg stb... Törölnének az oldalról, ha leírnám a véleményem...

2010. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
67%

Úgy higgyétek el én már fel se veszem ..


a konyháról meg a lakásról meg azért tettem fel képet - és nem manikürözöttet - hogy lássa mindenki nem itt ülök egész nap!!!


- mert kaptam már olyan bántó emailt hogy megnézné a levéliró a lakásomat hogy néz ki mekkora kupi lehet meg milyen retek ha ennyit ülök itt...-


Nagyon szépek vagytok és öröm látni hogy valóban sok a kreativ szülő ügyes apuka és édes babák!

nem nyalizás-!


Most már mennem kell...

2010. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok Csajok!

Magamról meg a fiamról tettem fel képet, de ebbe babaszobás dologba nem szállok be. Inkább leírom: fehér falak, calvados parketta, kiságy, szekrények, pelenkázó és egy fehér szőnyeg a kiságy mellett, ahol ülök amíg elalszik. Azt hiszem erről nem sok értelme van képet felrakni. Még játékok sincsenek a szobájába. Mi a nappaliban élünk, ezért a szobákra nem is fordítottunk nagy gondot, mindegyik fehér. Csak aludni megyünk be mi is és a gyerek is.

A nappalink viszont egy gyerekbirodalom. Viszont ott meg a fiam mindig akkor kupit csinál, mintha legalább 5 gyereket nevelnénk, így inkább mellőzőm a fényképet.

Majd ha nagyobb lesz, akkor lesz neki fiús birodalma. Már merítem az ötleteket. A mostani helyzet szerint traktorok és járművek lesznek a falakon.

2010. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Úristen! Vadidegen emberek lakásait nézegetem! Mi van velem??? De én jöttem ide, és nagyon tettszenek! Ügyesek vagytok!
2010. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek a lakásaitok!

Banyuci! Gyönyörű az egész ház!!! Nagyon tetszik!

Carmenék lakása is tetszik!

Én is szívesen tennék fel képet, de semmi érdemünk nem lenne benne, hisz albérletben lakunk, és bár nagyon jól néz ki, ez nem rajtunk múlott... Majd ha lesz saját lakásunk/házunk, akkor azt megmutatom! :) Szurkoljatok, hogy ez rövid időn belül bekövetkezzen!


"Kedves" 13:09-es!

Köszönjük hozzászólásod, de ezért igazán kár volt megnyitnod ezt a kérdést. Nem elég neked az, hogy állandóan lepontozod te és néhány társad Carment? Most mi itt jót "beszélgetünk", kicsit jobban megismerjük egymást, muszáj neked belerondítani?


Carmen! Örülök, hogy nem veszed fel az ehhez hasonló megjegyzéseket. Nem kell velük törődni!

2010. okt. 15. 15:12
 36/53 anonim ***** válasza:
Nekem az Ati anyukájának a háza tetszik, meseszép, én is szoktam rajzolgatni, hogy milyet szeretnék és valami ilyesmit, csak emeleteset. Megmosolyogtam a dolgozószobában a Dart's-ot :D Én nem vagyok anya sőt párom sincs még, csak imádok házakról képeket nézni :) Szóval bocsi, hogy idekontárkodtam, csak kibámészkodtam magam :D
2010. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
A bunkók itt is megjelennek!
2010. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

[link]

ez a kicsim sarka a hálószobába, mivel még egy szobában vagyunk.

Ezt nagyon szereti:

[link]


A nappaliban van a baba birodalom napközben:

2010. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem :-)

Szóval a nappalis kép:

[link]


Áron&Emese

2010. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
30%

Megint Emese, a nappalis képen a haverral van a drágám.

Lassan csak elküldök mindent. Kicsit húzós napunk volt, jön a fogacskánk, egész nap nyafi volt az amúgy rettentő jó és nyugis kisfiam. De már a csík látszik és duzzadt,remélem hamar túl leszünk ezen.


Mindenkinek nagyon szép a babaszobája, és a lakásuk.

Azon gondolkodtam mi lesz a következő témánk...:-)))))


rájöttem, azok bunkóskodnak akiket apuci nem rendez le rendesen otthon esténként, és hát valahol ki kell élniük magukat :-))))

2010. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!