Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik csúfolódást tudnád...

Melyik csúfolódást tudnád legkönnyebben tolerálni a gyerekedtől?

Figyelt kérdés

Tehát a gyereked általános iskolás. Megtudod, hogy csúfolja egy osztálytársát, mert annak a szülei...lásd a fenti válaszokat.

Azt jelöld, ami a legkevésbé zavarna, tehát a legjobban elfogadod, hogy ez bizony ok a csúfolódásra.



2023. aug. 6. 14:56
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyet..ha csufolodik azért büntetés jár.ezt tudja is,és eddig bevált,visszafogja magát
2023. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
38%

Szülei elváltak és mindketten mozaik családban élnek


Szerintem ez az amivel olyan nagy kárt nem tesznek a gyerek lelkivilágába.A gyerek már hozzászokott ahhoz, hogy az anyja és apja nincsenek együtt és mindegyiknek új párja van.

2023. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
65%
Tiszteletre nevelem a gyereket, és még ha nem is gondolom abszolút megfelelőnek pl az egynemű szülőket akkor sem fogadok el semmiféle bántást vagy csúfolódást a gyerekemtől senkifelé
2023. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
69%

"Melyik csúfolódást tudnád legkönnyebben tolerálni a gyerekedtől"

"Ne azt jelöljétek, ami szerintetek elfogadható a fentiek közül, hanem pont azt, ami nem!"


Ez a kettő tökéletesen ellentétes, de ne zavarjon.

2023. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

#14! Nem zavar. Segítek a szövegértésben, mert látom, nem megy. Tolerálom a gyerekem csúfolódását, mert Pistike szülei szerintem is nagyon gázok. Én is csúfolnám Pistikét, ha a gyerekem helyében lennék, mert a szülei viselkedését én NEM SEM fogadom el. Tehát bejelölöm azt, ami szerintem a legelfogadhatatlanabb a szülőktől. Voila.

Ennél magyarabbul már nem tudom leírni, ha így se megy, szerintem lapozz tovább.

2023. aug. 6. 16:36
 16/45 A kérdező kommentje:
Jav. ÉN SEM fogadom el.
2023. aug. 6. 16:37
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektől semelyik esetben sem tolerálható, hogy csúfolja a másik gyereket, mert az a gyerek nem tehet róla, kik vagy milyenek a szülei. ha téged az érdekel, hogy szülőként melyik másik szülőt tartom a leggázabbnak, akkor ezt tedd fel kérdésnek, ne azt, hogy melyik esetben tűröm el, hogy a gyerek csúfolja a társát.
2023. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

#17! Ebben igazad van, hogyha valamelyik szülőt különösen gáznak tartod, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az emiatti csúfolódást is elfogadod. DE! A kérdést nem véletlenül fogalmaztam meg úgy, ahogy. Már írtam, hogy az okáról többet nem mondhatok, mert befolyásolnám a szavazást.

Ebben az esetben azt javaslom, döntsd el, hogy az utolsó válaszlehezőséget jelölöd vagy azt, amit te a leggázabbnak tartasz a fentiek közül. (Én csak akkor jelölném az utolsót, ha biztos lennék benne, hogy a reakcióm semmi esetben nem különbözne, akármelyik csúfolódás derülne ki a gyerekemről.) Ha azt érzed, hogy van olyan, ahol kisebb "büntetést kapna", ha kapna, vagy kevésbé haragudnál a többinél, vagy azt elintéznéd egy "nem szabad csúfolódni, nem tehet róla" mondattal, amíg a többinél mélyebben belemennél a témába, akkor inkább azt jelöld.

2023. aug. 6. 16:53
 19/45 anonim ***** válasza:
77%
Nem a gyerek az oka, ha a szülei hülyék és életképtelenek. A felsoroltak közt van ciki és nem ciki, ami relatív, hogy melyik kinek mi. Így tehát a csúfolódás mindegyik esetben tűrhetetlen.
2023. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
73%
De jók is a rébuszok. :D
2023. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!