Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik csúfolódást tudnád...

Melyik csúfolódást tudnád legkönnyebben tolerálni a gyerekedtől?

Figyelt kérdés

Tehát a gyereked általános iskolás. Megtudod, hogy csúfolja egy osztálytársát, mert annak a szülei...lásd a fenti válaszokat.

Azt jelöld, ami a legkevésbé zavarna, tehát a legjobban elfogadod, hogy ez bizony ok a csúfolódásra.



2023. aug. 6. 14:56
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekem egyik osztálytársának a szülei unokatestvérek (házasok amúgy, és ez legális!). Ne kérdezd, hogy hogyan derült ki, a lényeg, hogy nem is tagadják.

Sokszor csúfolják a gyereket, aki látszólag nem vesz tudomást a bántásokról, lepereg róla.

Engem ez nagyon zavar, sajnálom szegény gyereket, sokszor beszélünk róla a fiammal és a barátaival, hogy ne álljanak be a csúfolódók közé.

2023. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagyon hülye kérdést. Mert pl: elítélem, ha valaki alkoholista, de hogy ezért pont a gyereken csúfolódjanak, amikor ő szenved tőle a legjobban?
2023. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
#22! A kérdést nem értékelni kell. Válaszolni vagy nem válaszolni.
2023. aug. 6. 18:34
 24/45 anonim ***** válasza:
76%

Egy igen nagyképű véglény vagy!

Teljesen értelmezhetetlen a kérdésed (amire már rá is világítottak)

Erre Te még flegmázol.

2023. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
#23! Mit flegmázok? Te álltál belém, mert nem tetszik a kérdés. Ha meghaladja a képességeidet az értelmezése, nem kötelező válaszolni. Te mégis elengedhetetlennek tartottad, hogy idejöjjél bunkózni, amikor simán tovább lapozhattál volna. Kérte valaki, hogy írjál? Azoktól várok választ, akik értik.
2023. aug. 6. 18:43
 26/45 anonim ***** válasza:
18-ra: Eleve az utolsót jelöltem, már mielőtt választ írtam volna. 17-es vagyok.
2023. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
#26! Ok.Azt is köszi. De lehet egyébként változtatni. Nem kell persze, csak azért írom, ha nem tudod, mert nekem volt olyan, hogy véletlen hozzáértem telón, pedig nem azt akartam volna.
2023. aug. 7. 12:49
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Már korán meg fogom tanítani, hogy ne álljon bele semmilyen drámába, ha nem szükséges. A saját véleményünk meglesz családon belül, de nem kell azt mások orrára kötni csúfolódással.
2023. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
64%

Nem erted azt a részt hogy SEMMILYEN csufolodast nem tűrünk el?

Hogy irjuk le ezt erthetőbben hogy felfogd?


Mélyen megvetem a csufolodas minden formalyat es a szulőt is HA tolerálja .

Szememben ez BŰNCSELEKMÉNY

2023. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyen bűncselekményt nem tolerálok kevésbé se.
2023. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!