Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lett valakinek gyereke azután,...

Lett valakinek gyereke azután, hogy 33 évesen (F) még totál kilátástalannak tűnt az egész?

Figyelt kérdés
Egyedül a saját, tehermentes lakásom van meg hozzá. De semmi más. Se nő, se egzisztencia, se komolyság. Mármint, én állandósítottam magam tinédzser koromba, ugyan azt művelem, mint 18 évesen. Bulik, játék, chillezés. Csak ezt már kezdem kicsit unni, meg érzem, hogy mondjuk 60 évesen már baromira bánnám, hogy nem vállaltam gyereket soha. Meg eljutottam oda, hogy a saját boldogságomat már kicsit unom hajszolni, most már érdekesebb lenne egy új élet kivirágzását figyelemmel kísérni, ezért akarnék gyereket, csak olyan szinten kilátástalan ez az egész, hogy őszintén, elképzelni sem tudom jelenleg. Úgy értve, nem értek a nők nyelvén. Soha nem is értettem, ezért nem is próbálkoztam velük soha. Aki tetszett, azt túlmisztifikáltam, akinek meg én tetszettem, az hidegen hagyott, így végül is örökké egyedül vagyok. És mondom, különösebb problémám nincs ezzel, csak a jövőtől félek. Ha hallanék olyan sikersztorikat, hogy hasonló háttérből megváltozva valakinek végül összejött a gyerek, akkor én is bízni kezdenék benne, hogy még megváltozhatok.

2023. aug. 7. 20:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 34 volt, mikor megismerkedtunk. Neki mondjuk sok, de mind 1 évnél rövidebb kapcsolata volt. Ő is örök gyerek, bohém, zenész, nem tud egy helyben megmaradni (meg így sem, hogy barátok szerint sokkal nyugodtabb lett, mióta megismerkedtunk). Nálunk is igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást, jól kiegészítjuk egymást, én komolyabb, introvertalt vagyok, mindent át kell ezerszer gondolnom, megterveznem, o extrovertalt, tok spontán, könnyen barátkozó típus.


39,5 volt, mikor az első babánk született, 41 éves lesz, mikor érkezik a második.

2023. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Férjem egyszer már vált apává 33 évesen, az a kapcsolat tönkrement, egyedül maradt a fiával. Jöttem én, 11 éve vagyunk egy pár, 5 éve házasok is, 2 éves a Kisfiunk (48 éves a Férjem)!
2023. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Sok vacak vakrandi után kezdtem feladni. El is döntöttem kész nem lesz senkim. Amint ezt eldöntöttem egy régi osztálytarsam felkeresett. Azóta ő a férjem és van egy 2 éves kislányunk akit 36 évesen szültem. Kb mindennel így vagyok,amint feladom bumm lett párom vagy munkám stb😅
2023. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%

A férjem nem volt bulizós,csak elvált.Egyedül élt 48 évesen.Nem volt semmije,csak a szülei háza amiben lakott.Ő úgy gondolta,hogy esélye nincs már gyerekre,de aztán megismert engem.😁Vettünk saját lakást,van két autónk,két kutyánk és született két tündéri kislányunk.

Soha ne add fel az álmaidat!És soha nem késő semmmihez!

2023. aug. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Írsz privátot?
2023. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Oh, két kislány... Ez lenne a legnagyobb álmom. A fiú gyerekkort már leéltem, a testvéreim és unokatestvéreim is mind fiúk voltak, úgyhogy most már lány gyerekkort is végigkísérnék panorámából. Legszívesebben én is várnék 40 éves koromig, hogy legyen bőven időm megváltozni, de a szüleimmel is szeretnék még jót tenni, hogy nekik is legyen még idejük kiélvezni az unokát, ennyivel tartozom nekik, mert jó szülők voltak mindig. Hát, reménykedve tekintek a jövőbe.
2023. aug. 8. 15:57
 17/26 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Csak légy nyitott és néha lépj ki a komfort zónádból!


#12.

2023. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Van akinek lett így és nem is lett jó apa, elhagyta a családot stb. Szerintem nem való mindenkinek a gyerekes életforma. Nincs ezzel semmi gond, sok nő is így van ezzel.
2023. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként meg nagyon naivan látod a szülőséget, sokkal rosszabb, mint gondolnád, főleg egy ilyen típusnak lenne az, mint te. Minden a nőre maradna, mert te csak a szép részét akarnád a gyereknevelésnek.
2023. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19-es, a jelenlegi énem valóban hasonló lenne. Mármint, idealizálom a gyerek birtoklását, és csak a fényt látom mindebből. Ezért van szükségem a mentális megváltozásra, és realista vagyok, tudom, hogy nem lesz sem egyszerű, sem rövid lefolyású. Lehet, hogy évekig kell rá majd mentálisan edzenem. Felkészülni a világon minden eshetőségre, a legrosszabbal kalkulálnom, és úgy belevágnom. Mindenesetre, belekezdek a megváltozásba. Már bele is kezdtem.
2023. aug. 9. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!