Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutyakakitol hogyan tud...

Kutyakakitol hogyan tud játszani a gyerek kint az udvaron?Értem én össze kell szedni,de attól még a kaka maradványok ott maradnak,majd nyúl bele a gyerek,aztán a szajaba,szemébe.

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

#8 nem ír hülyeséget!Sokan így csinálják.Nem kennelben van,hanem van hely neki szaladgálni.

Igen,a macska sz..r káros.

2023. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne tarts kutyát vagy gyereket. A kettőből csak az egyik legyen és problem solved.Egyébként, ahogy előttem írták, ha ez ekkora para, akkor a gyerek inkább ki se menjen a steril szobából
2023. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Felszeded, max leöntöd vízzel a helyét, rendesen oltott-féreghajtott saját kutyától kell a legkevésbé tartani, amúgy is kontaktusban lesz vele a gyerek. Nem értem ezt a túlparázást, igen, mindent és bármitől is lehet kapni, de egyáltalán nem mindegy, milyen gyakorisággal. Kiviszed a gyereket játszótérre, oda járhat kóbor macska, madarak pottyantanak, emberek ki tudja milyen koszos lábbal mászkálnak (urambocsá, lehet, hogy van saját kutyájuk is :)), beviszed játszóházba, másik gyerekek összefogdostak, nyaltak, köhögtek, tüsszögtek mindent... legjobb hermetikusan elzárni... ja, nem. Inkább fejlődjön az immunrendszere normálisan.

Én egyébként úgy nőttem fel, hogy volt a kertben kutya, nem is a sajátunk (társas ház), szomszéd idős nénié, nem volt sétáltatva, folyton ott volt a kutyakaki az udvaron, amikor már nagyon sok volt, felszedte. Nem ezt tartom követendő példának, de nem lett belőle bajom, később másik szomszéd csecsemője is ott kúszott-mászott, amikor kamaszként nekem lett kutyám (én mondjuk sétáltattam és rendesen fel is szedtem).

2023. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!