Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek és háztartás mellett,...

Gyerekek és háztartás mellett, Playstationozás?

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 01:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Mi a kérdés? Neked vagy párodnak vagy mi?
2023. szept. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van más is rajtam kívül aki játszik?
2023. szept. 24. 04:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig volt valami kikapcsolódásom a gyerek mellett. Amikor nagyon pici volt, és egész nap szopizott, telón néztem netflixet fülessel. Amikor nagyobb lett kicsit, akkor már tévén néztem, amikor aludt. Aztán olyan 2 éves korában megint rákaptam a Cpunter-strike-ra, azt toltam egy fél évig minden este. Aztán elolvastam egy könyvet és rájöttem, hogy mennyire hiányzik az olvasás. Azóta ismét könyvmoly lett belőlem, minden szabad percemben olvasok. (Most 3 és fél éves)


Mindenkinek jár valamilyen kikapcsolódás, ha nem hanyagolod el a gyereket meg a háztartást, akkor semmi baj nincs vele.

2023. szept. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a nagy egyedül volt, addig néha játszottam (xbox meg pc). Amióta ketten vannak, azóta nem tudok, nincs időm... vagyis de egy pici van, de akkor ők is látják, azt meg nem szeretném, hogy nézzék hogyan nyírok ki pár szörnyet a diabloban, nem nekik való.
2023. szept. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én olvasok és sorozatokat nézek a két gyerek és a háztartás mellett

Nincs a játékban semmi rossz

Én is elovennem a lányom playstationet játszani,ha tudnám játszani a játékokat

Sajnos bamba vagyok és nem tudok rajta játszani,mert nincs idegem ahhoz,hogy lelőnek állandóan a játékban 🤣🤣

2023. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ördögtőlvaló.

Nem tanultad még meg, onnantól, hogy gyerek van, megszűnsz létezni mint emberi lény. Csak egy kiszolgálódroid vagy önálló akarat és igények nélkül


(Remélem átment az irónia)

2023. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj ám mindenkinek szülni
2023. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké a dolog.:) Más is szokott. 7-es igen,neked például egyáltalán nem kellene.
2023. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 7-es az az egyén aki itt a gyermeknevelési topicban trollkodik gyereltelenul.

Állítása szerint nem is akar szülni.Isten tartsa meg a jó szokását.

2023. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán leülök Fortniteozni 🤣
2023. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!