Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hónapos baba mellett...

Egy hónapos baba mellett gond, ha szalad a háztartás?

Figyelt kérdés

A párom munkából haza jön, és csak azt hallgatom, hogy mit csinálok rosszul. Pl nem mosom el rögtön a cumisüvegeket, rendetlenség van a konyhában. Egy jó szava sincs, csak mindig belém köt. Ilyenkor mindennek le vagyok hordva. Nem hagyom magam és vissza szólok, minden napos az ordibálás...


Nem nézi, hogy egész nap 10 percem sincs magamra, nem hogy a háztartásra. Hajnali kettőkor csináltam neki pizzát munkába, mindent megleszek érte... úgy érzem nem ezt érdemelném.


Azon gondolkozok, hogy fogom magam és élmények a picivel.



2023. máj. 1. 20:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Teljesen megváltozott mióta hárman vagyunk. Eltűnt a férjem, csak valami apának nevezhető idegen van helyette. Első baba és az utolsó is...
2023. máj. 1. 20:31
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A végén leírtad a legjobb tanácsot, amit adni lehetne. Egy hós baba mellett abszolút semmi gond, ha nincs rend, és nem mosogatsz azonnal. Aki ezért ordibál veled, az meg is érdemli, hogy ott legyen hagyva. A helyedben én holnapig se várnék, ha van hova menned. Ne ebben a közegben nőjön fel a kicsid.
2023. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

"Eltűnt a férjem, csak valami apának nevezhető idegen van helyette"


Ez NEM APÁNAK nevezhetö valaki, az nem így viselkedik.

2023. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Hááát itt a példája annak, aki nem ismerte ki eléggé az embert, mielött gyereket szült neki...

Egy ilyen változás nem random jön csak úgy.


Egyébként nálam sosem szaladt a háztartás, de ha mégis így volt, a férjem besegített, hisz ő is ugyan úgy ott lakik.

2023. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Terhességem alatt mindenkinek azt mondtam, az én férjemnél nem lesz jobb apa. Hát elszóltam magam.
2023. máj. 1. 20:36
 6/19 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt, 6 éve lakunk együtt. Egyszerűen megváltozott. Mindig is türelmetlen volt, házsártos mint egy vénember. Mindig mondta, hogy együtt fogjuk csinálni, becsapott. Jön a duma, hogy ez a nők dolga. Ő dolgozik. Meg nála amúgy sem nyugszik meg a baba.
2023. máj. 1. 20:40
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

"Egyébként nálam sosem szaladt a háztartás."


Ez elképesztő, itt vannak a mintacsalád fő példányai. 🤣🤣🤣

2023. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

7+


Ez olyan, mint amikor azt mondta a munkatársam, hogy ő mindent vasal, még a bugyit, kisgatyát is.


Jól van, ügyes vagy. *Fejsimi-fejsimi


🤣🤣🤣

2023. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%

Nem a mosogatással van a gondja és nem kell rögtön lehúzni az apát sem.


Ez egy új helyzet nektek. Már több szerepnek kell megfelelni és ez súrlódásokkal jár. Azt is látni kell, hogy te az anyaságra már hónapok óta készültél, addig ő a születéssel indult el az apa szerepében. Sőt lehet még akkor sem, ha mindig az öledben van a pici.


Azt javaslom, hogy adj időt neki és ne felejtsd el, hogy feleség is vagy. Az intimitást területén simán kezdeményezhetsz már.

2023. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Fuh, sütögetne neki a halàl tud9d melyik rèsze. Ùjszülött mellett az apa dolga a haztartas. Neked 24 òraban ott a baba. Ő lenyomja a műszakot, aztàn kezdheti a hàztartàst. Ìgy is neki jut kevesebb. Tiszta szègyen nèmelyik pasi hogy viselkedik.
2023. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!