Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek és háztartás mellett,...

Gyerekek és háztartás mellett, Playstationozás?

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 01:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennis jatszom. Nintendo switch,xbox. Pc n csak azert nem, mert nekem nincs sajat. Lerakjuk az ovist aludni hetvegen es 2 orakat Super Mariozunk a 10 evessel. En nintendo nes en nottem fel. Mindig szerettem.
2023. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne időm és energiám, de jelenleg ha van akkor inkább edzeni próbálok hogy leadjam a felszaladt kilókat.
2023. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

7-es, nem muszáj ám mindenbe belepofázni sem.

Kocka család vagyunk, én is, férjem is. A fiunk 7 éves, szereti a Minecraftet és a Fortnite-ot, ezeket általában a haverjaival játssza, de igazából bármit szívesen kipróbál. Több olyan játéka is van Xboxon és PC-n, amit szoktunk együtt játszani. Nyilván nem egész nap, mert ha tehetjük, kint vagyunk, de pl az ilyen esős f*stalicska napokon igen. Esténként egyedül is játszom olykor. Az osztálytársai amúgy nagy kerek szemekkel néznek, amikor mondja nekik, hogy ő az anyjával is szokott Xboxozni 😃 Szóval gondolom nem olyan gyakori ez.

2023. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 és 3 évesek a gyerekek, néha előveszem a régi Xbox Kinectet és arra tornázunk, bulizunk, pl just dance-re meg hasonlókra.
2023. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekek és háztartás mellett, sorozatnézés?

Gyerekek és háztartás mellett olvasás?

Gyerekek és háztartás mellett kertészkedés?

Gyerekek és háztartás mellett horgolás?

Gyerekek és háztartás mellett rajzolás ?


Na ugye

2023. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!