Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom megkérd...

Mit tegyek, ha a párom megkérdőjelez az anyaságban?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy műtétem, ezért kértem a segítséget. Mondtam neki, hogy adjon rá egy nadrágot az egy éves babára (mivel nem emelhetek). Ehelyett magyarázkodásra kényszerített, hogy mégis minek a gyereknek nadrág mikor neki melege van... Ezért inkább elvettem a gyereket és megcsináltam magam.

És ez csak a legutolsó eset volt. Mindig mindenben megkérdőjelez és magyaráztat. Ez másnál is így van? Úgy érzem, hogy idwgileg felőről.


2023. szept. 26. 16:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú, ha ennyi idősen és egy gyerek bevállalása után nem jöttél rá arra, hogy a férfiak teljesen máshogy gondolkoznak. Amúgy szeptember van, de 30 fok. Nem tartom idiótának amiért megkérdezi, hogy minek kell a gyerekre nadrág. Néha az én férjem is értetlenkedik, de sokat segít, ha nem hisztis p.csa módjára kiakadok, hanem röhögve elmagyarázom az okot.
2023. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
89%
Az en 9 honapos gyerekem ma egy szal pelenkaban jarta korbe a lakast egesz nap. Nem gondolnam, hogy jogos a panaszod.
2023. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Éppen sétálni szerettem volna vinni, úgy gondoltam, hogy pelenkában mégsem kellene kivinnem délután 5-kor.
2023. szept. 26. 19:26
 14/40 anonim ***** válasza:
67%

Itt 25 fok volt akkor, ilyenkor simán 1 szál bodyban levittem.


Sok anyuk brutálisan túlöltözteti a gyereket. Tegnap délelőtt, a 17 fokban a fiamon (7 hónapos) ugyan hosszú ujjú, de vékony pulcsi és nadrág volt. Egy nála idősebb kislányt télikabátban, sapkában, vastag nadrágban toltak. Ránézve is hőgutát kaptam.


Vagy pár hete a védőnőnél. Mindenkiről folyt a víz, meleg volt kint. Anyuka meg a kocsiban ült a gyerekkel, mert szerinte megfázik a hideg váróban a baba. Kb. 24 fok lehetett ott. Aztán mire sorra kerültek, behozta. Hosszú nadrág és pulcsi, meg még aggódva betakargatta plüsstakaróval. A fiam 1 szál ujjatlan bodyban volt, ahogy a többi gyerkőc is nyárias volt.

2023. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
25%

Jól írták, a kedves apuka egy lusta phasz! Az enyém is ilyen sokszor, kezd elegem lenni belőle, mondjuk nem is vele tervezek megöregedni mert most már tisztán látok.

És igen, délután 5kor nálunk sem volt olyan forróság, en is adtam rá kisnadrágot. Ne ezen pattogjatok, hanem azon hogy fater egy lusta gané, ki akar bújni minden alól. Gondolom csak döglik meg tesped az ágyon munka után. Nyomi phasz

2023. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
9%
Ja és annyira sem méltat a gyök2, hogy műtét utan megkíméljen? Szerintem nézegesd nyugodtan a pasikat, ilyen semmirekellő mellett nem sokáig fogsz megmaradni
2023. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
90%
De ez nem az anyaságban való megkérdőjelezés.:D Nálunk is voltak már ellentétek öltöztetés terén,volt hogy ő látta be,hogy nekem volt igazam,volt hogy én. Vannak ellentétek,de meg kell beszélni,kompromisszum. Megkérdezte,mert neki nem volt tiszta miért szeretnéd,ennyi igazából. Ehhez meg van joga,hisz egyenrangú szülők vagytok. Nem ellened szól kérdező,borzasztó semmirekellő férfiakról írnak itt sokan kérdést,de ezt most picit te gondolod túl ezt.
2023. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%
2 évesem tegnap egy rövid bodyban és kantáros szoknyában homokozott. Túlélte,mert jó volt az idő.
2023. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
92%

Szegény apuka le van faszozva mert megkérdezett valamit

Még lusta is,mert még mert kérdezni egy dolgot...emberek,az anyuka egy mondatot írt a férjéről.ebbol szűrtétek le,hogy egy f@sz,még lusta meg stb?

2023. szept. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
10%

Szóval miért szültél ilyen pöcsikének?


Nem,nem azért mert muszáj mindent megindokolnod..mondjuk eleve nem kellene , ha normálisan kommunikálnál..


Hanem mert eleve kérni kell műtve, hogy segítsen.

2023. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!