Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom megkérd...

Mit tegyek, ha a párom megkérdőjelez az anyaságban?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy műtétem, ezért kértem a segítséget. Mondtam neki, hogy adjon rá egy nadrágot az egy éves babára (mivel nem emelhetek). Ehelyett magyarázkodásra kényszerített, hogy mégis minek a gyereknek nadrág mikor neki melege van... Ezért inkább elvettem a gyereket és megcsináltam magam.

És ez csak a legutolsó eset volt. Mindig mindenben megkérdőjelez és magyaráztat. Ez másnál is így van? Úgy érzem, hogy idwgileg felőről.


2023. szept. 26. 16:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
74%
19# Én se értem,csak néztem.:D Szerintem ők más kérdést olvasnak.
2023. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
76%
21 én nem tudom,de szegény ember jó,hogy lelegezhet otthon 😅
2023. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
24%
Hagyjátok már, egy fejfájástól dögrováson vannak, a nőknek meg műtét után is helyt kell állni? Nem értitek a lényeget? A pali telibe xarja hogy az asszonyt műtötték
2023. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
73%

Miért szarja telibe?azért mert megkérdezte minek nadrág a gyerekre?

A nő még lobbanékony és elkapta tőle a gyereket,hogy no akkor majd én feloltoztetem.

Nem azt mondta,hogy nem ad rá nadrágot,csak megkérdezte miért kell ha nincs hideg 🤦🤷

2023. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
De akkor miért nem mondja hogy "hagyd szivem majd ráadom én"?
2023. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem anyaságban való megkérdőjelezés, hanem véleménykülönbség. Mi az, hogy magyarázkodásra "kényszerített"? Ebből az egy példából a válaszok alapján is láthatod, egyáltalán nem evidens, hogy neked volt igazad azzal a nadrággal, tehát jogos volt apuka kérdése is.

Az más lapra tartozik, hogy ha műtöttek és nem emelhetsz, alapból illene segítenie, de azt nem írtad, hogy egyébként segít-e bármiben.


Mit tegyél: próbálj ne ilyen túlérzékenyen reagálni először is, javíts a kompromisszumkészségeden, és javaslom a kulcsfontosságú dolgot: kommunikáció! A pároddal. Mert nekem teljesen evidens lenne, hogy ha nem értünk egyet valamiben, akkor megbeszéljük, és jó esetben sikerül konszenzusra is jutni. Attól, hogy te vagy a gyerek anyja, még nincs feltétlenül, automatikusan, mindig mindenben igazad.

2023. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk mert érteni akarta, miért kell 27 fokban egy egyéves gyerekre nadrág, de te máris nyávogsz ezen.


Nyilván nem ez volt az első, és ha mostohaanyámból indulok, ki csak sajnálni tudom a férjed meg a gyereked.


Neki is "csak úgy jó, ahogy ő csinálja", ergo mi már neki sem állunk semminek, úgyis beszól, vagy sápitozik, hogy ő különbül megcsinálná.

2023. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%
Szegény férjed...
2023. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
17%
Felnőtt létemre délutan 5kor én is felvettem a hosszú nadrágot,mert bent már hűvös volt,kint is csak a nspon volt jó idő.Adja rá és kész.
2023. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
19%

Egyetértek 29.

Kérdezô ne hallgass senkire.....

2023. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!