Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy legalább...

Hogy érjem el, hogy legalább tiszteljenek a mostohagyerekeim?

Figyelt kérdés

Párom és köztem 18 év korkülönbség van: Ő 42, én 25. Neki vannak gyerekei, a lánya 12, a fia 10.

A lánya eléggé elkényeztetett, nagyon sok mindent megenged magának velem és a családommal szemben is. Amikor az apja nincs ott, akkor nagy mellénye van, és múltkor majdnem lekevertem a kishölgynek egyet, mert undorítóan viselkedett (ráült először apám sírjára majd egy másik sírra, mert "Mit számít az nekik?"). Volt már,hogy lesugarbabyzett, leqrvázott, hosszú a lista, ami a számlájára írható. A fiút is biztatja fel ellenem.


2023. okt. 18. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
A tiszteletet ki kell érdemelni. A leírásod alapján te nem szolgáltál rá.
2023. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Részéről "normális" ez a fajta viselkedés. Serdülőkor, hormonok, plusz nem sok a korkülönbség. Én is kiidegeltem a mostohaapám, ha vissza mehetnék az időben nem így tennék, de akkor őt hibáztattam azért mert szétment a családom. 11 voltam. Már tudom, hogy mi volt valójában, de ezen csak az idő segít
2023. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

1,azért álljunk meg itt egy szóra.

Nem említett a kérdező semmi olyat,hogy O rossz mostoha lenne.

A mai fiatalok túl sokat megengednek maguknak


Bár nekem nincsenek mostoha gyerekeim,de teljes mértékben megértem a kerdezot

2023. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogsz tudni mit tenni. Vagy nyelsz, amíg eltűnik otthonról, vagy te lépsz le. Az apja nem fog melléd állni vele szemben.
2023. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ja igen, és ne próbáld megnevelni, az csak olaj a tűzre, hidd el (2-es voltam)
2023. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
És a kedves párod tűri hogy a gyereke konkrét lekurváz? Ő mit tesz ellene???
2023. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy kis háttérinfó: a gyerekek kivel élnek? Miért és mikor mentek szét az anyukával?
2023. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tűri el, ezek után volt mindig következménye, beszélgetés, büntetés. A gyerekek 70/30-ban vannak itt (2 hetente csütörtöktől vasárnapig), az édesanyjukkal és annak párjával meg gyerekeivel élnek, de arról nem sokat tudok, hogy ott hogy viselkednek. Mostohaapját eddig még csak nem is láttam.

Igen, tudom hogy kamasz, de mindennek van határa. Főleg a temetős esetnél, ahol nagyon kiborultam, pár napig nem is mert szívózni, de már kezdi elölről.

2023. okt. 18. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

"Volt már,hogy lesugarbabyzett"


És igaza is volt.

Kérdező, ha 40 éves lennél, akkor legalább esélyed lenne, hogy komolyan vegyenek a párod gyerekei. Így esélyed sincs. Pontosan tudják ők, hogy a kapuzárás előtt levő apjuknak kellett a friss pipihús. És ennek alapján mindkettőtökre mély megvetéssel tekintenek.

2023. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%

Azért azzal legyél tisztában, hogy pl a sugarbaby kifejezést nem maga találta ki, hanem valószínű az anyjától hallotta. Ebből arra következtetek hogy otthon hangolják ellened.

Neked pedig azt javaslom, vedd elő a birkatürelmed, mert bizony gyerekes pasid van, itt ezzel számolni kell. Ha nem.tudsz ezzel együtt élni, keress korodbeli srácot akinek nincsenek gyerekei.

2023. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!