Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az új csok...

Szerintetek ez az új csok rendszer már elég lesz hogy megforditsa a demográfiai folyamatokat hazánkban?

Figyelt kérdés

50+10 millió azért ütős. és ha jól számolom aki vallal 3 gyereket

10 millió babavarot elengedik és még 20 milliót a másik kedvezményes hitelből.

Marad 30.



De ha csak 1 gyereket csinálsz akor is szinte kamat mentesen jutsz 25 millióhoz egy vidéki jó állapotú több szobás panel simán kijon a drágább részeken is.


Azt bánom hogy én mindenből kimaradtam.2019 es a gyerekem meg babavarot se kaptunk .

Én meg 96 os vagyok szóval még adómentes se voltam 1 hónapot se .

Meg nekünk csak 70% gyed járt nem 100%

Egyedül azt tudtam kihasznalni hogy apuka is felvehete a gyedet munka mellet mert nekem már megvolt a 6 hónap munkaviszony

Párom csak gyest kapott volna.


Szóval keserű ezt olvasni már mennyi minden van.


2023. okt. 26. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nagyon van alternatíva ha nem szülnek gyerekeket az emberek az nagyon káros a magyarsagra ."


És kit érdekel? A saját életemért vagyok felelős. Én nem fogok 2-3 vagy több gyerekkel nélkülözni, szar egészségüggyel, oktatással, mert jaj, a magyarság.

Meg is érdemelné ez a nemzet, hogy elfogyjon végre.

2023. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert mi nem nyomorgunk, már kétségbe kell vonni, hogy van-e gyerekem. Hogyne lenne, különben mit keresnék itt... Élhető helyen élünk, ez sokat segít. Ezért "csak" panelt vettünk, nem kerteset. Ha 25 km-re vettünk volna zsákfaluban, valószínűleg zavarna a sok kis maugli, meg a szakemberhiány. De gondoltunk arra, hogy inkább egy normális helyen panelban, ahol van játszótér meg programok, szakellátás, több oktatási intézmény, mint a 120nm kertes, és nincs semmi. És bizony, amikor műteni kellett a fiamat a megyeiben, akkor másnapra volt időpontja. Aznap délután megcsinálták volna, de mondtam, hogy nem úgy készültünk. Nem is sürgősségi műtét volt egyébként. Amikor meg emiatt kértem időpontot a szakellátásra, 2 héten belül kaptam. De eddig bármivel, bárhova kellett menni, ez így volt. Légyszi, vonjátok kétségbe a saját tapasztalataimat, hiszen ti jobban tudjátok! Meg kell tudni szólalni a telefonban, ha időpontot kérsz, meg valóban, nagy segítség, ha nem az a neved, hogy Lakatos. Nem tudom, hogy máshol hogy van, én itt élek. Sajnálom, ha másnak más a tapasztalata, de az enyém meg nem nem lesz attól kevésbé igaz...
2023. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor te jó helyen élsz. Mi Budapesten 4 hónap múlvára kaptunk időpontot gyerek gasztroenterologiára. Protekcióval.
2023. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
74%

"Szóval az hogy olyan rossz az oktatás meg hogy ez kellene középpontba állítani nemhiszem."


“Elbutítani a népet: ez volt a zsarnokság leghatalmasabb eszköze legrégibb időktől mostanig… A zsarnoknak… hatalma csak a nép tudatlanságán fekszik…” (Eötvös József: Népoktatás, köznevelés)


Látszik rajtad is, hogy milyen sikeres a munkájuk.

Jó alapok nélkül semmit nem lehet. Minden az alapoktatásban dől el.

2023. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

63# jó mondjuk sok gondunk nem volt egyedul egy orrmandula mutete volt azt gyorsan lezavartak. a többi meg háziorvosi szintu probléma volt.

A szülés előtt kellet sokat orvoshoz mászkálni de az is viszonylag gyorsan ment.



Nekem meg semmilyen műtéttem se töresem nem volt.egyszer voltam CT n mikor a fejem bevertem egy balesetben azt azonal megcsinaltak nem kellet várni.


Ha valami komolyabb problémája lesz az embernek akor viszont hatalmas macera utána mászkálni ez tény de ameg egészséges az ember addig nem probléma.

2023. okt. 28. 09:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!