Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék gyermeket de a...

Szeretnék gyermeket de a párom nem, van így értelme folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, neki van már egy lánya 10 éves.

Szeretnék közös gyereket, de ő az anyagi vonzatal jön ami jár vele, persze tegnap fel hozta hogy lelkileg nem áll készen.

Megértem, de én 26 vagyok ő 40.

Ha most nem akar később se fog.

Láttom rajta hogy csak mellé beszél.

Szerettem őt de nem tudom mit kéne tegyek.


2023. nov. 17. 11:31
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Mert miért nem tehet félre?

Van fizetése, amit eddig akármire költött, most nem költi el, hanem elrakja.

Ha nem egy kretén incel vagy, akkor nem tudom honnan jön ez a keserűség

nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%
#41: Milyen keserűség? Leírta egyértelműen, azért nem lép le, mert nincs egy fillérje sem ,hogy kifizesse a kauciót az albérletre. Ha lenne, mots otthagyná a faszit, így inkább lesz egy év színjáték, amíg lesz elég lóvé a dobbantásra. Nincs ebben semmi keserűség, nem ő az első iylen számító dög, nem is az utolsó. De inkább csinálja így, mint "elfelejtse" bevenni a tabit. Így szegény srác a kisebb rosszat kapja.
nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
87%

#42 erről a keserűségről beszélek.

Nagyon könnyű messziről ítélkezni úgy, hogy életedben nem voltál hasonló helyzetben. (persze h nem hisz tökéletes vagy)

Ha null pénze van, mert eddig nem gondolkozott azon h egyszer le kellene lépni, az nem hiszem h annyira egyedi lenne.

Képzeld nekem sincs menekülési tartalékom, szerintem kevesebben mennek bele úgy egy szerelmi kapcsolatba, hogy "na akkor összeköltöztünk, ideje gyűjtögetni a lehetséges dobbantáshoz".

A mai világban pénz nélkül képzeld nem lehet sehol lakni. Max a szüleidnél, se ez nem mindenkinél opció.

Konkrétan van ezer ft a pénztárcádban akkor hogyan gondolod h elköltözöl? Jah összepakolsz egy hátizsákba, kilépsz November végén az ajtón h még h.lye hideg is legyen, és csak lesz valami?

Mintha egy nagy szemellenző lenne rajtad és azt se tudnád hol vagy.

Írta egyébként, h gyűjtögetés közben azért próbálja rendbe hozni a dolgokat, hátha menthető még a dolog.

Lehet h nem ideális helyzet h pár hónapig úgy kell tennie, mintha semmi gond nem lenne, de komolyan mi mást tehetne? Legyen egy évig inkább hajléktalan vagy mi?

Ilyenkor előfordul h a felek együtt laknak hónapokig, miután szakítottak, de az is elég rossz helyzet. (egyébként ez is egy opció, hogy szakítás után is együtt laktok, jogilag nem rakhat ki téged az otthonodból akkor sem, ha az övé a lakás. Tisztességesebb, de durvább is. Bár lehet h ettől észbe kapna a csóka )

nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

41#

A saját pénzemből próbálok félre tenni és le írtam adok ennek egy esélyt hátha változik valami. Téged jó átt vertek ha ebből azt vontad le hogy orgazmust színlelek és le húzzon... Fasza vagy..

nov. 22. 09:20
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta valami?
dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
55%

#43: Milyen ítélkezés, meg ilyen helyzet? A csaj nem akar a pasival maradni, mert nem tudja lerendezni vele a gyerekkérdést. Le akar, és kis szerencsével le is fog lépni. De egy évig fenn fogja tartani a jó kapcsolat látszatát, hogy a pasi ne rakja ki, amíg nem spórol össze 3 havi albérleti díjat. Ez nettó kihasználás és átb/szás. Azt azért ne próbáljuk már sugallani, hogy hónapról hónapra élés teljesen oké, csak azért, mert van más akit lehet fejni, ha kell valami extra kiadás. Gondolom, ha kell egy új szemüveg, azt is a pasi fizeti neki, mert minek a megtakarítás, ha van kivel élni éppen... Lehet ragozni jobbra-balra, nulla megtakarítással a pasin múlik a megélhetése és most ezt fogja kihasználni egy évig. És nyilván egy évig nem fog külön szobában aludni hátha így is megtűrik a jelenlegi anyagi leosztásban.

És a végén még meg is erősíted, hogy alapvetően oké így átb/szni a másikat, igaz topmítasz, hogy nem is évekig, csak pár hónapig, de mégis miért ne...

Azt már nem is firtatnám tovább, hogyan akar bárki is úgy gyereket vállalni, hogy hónapróül hónapra él...


#42

dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Nem értem az ilyen embereket, szerintem korrekt vagyok vele, nem vesz nekem amúgy semmit, inkább én szoktam neki.

De mindegy ha nem érted nem érted. Amúgy neki is el mondtam hogy ez ilyen utolsó esélyünk. Azóta próbálok gyűjtögetni nem nagyon változót semmi. Szerintem nem is fog. A pénz kérdésére meg annyit megjegyeznék hogy szegényebb emberek vállalnak egy halom gyereket, én egyet szeretnék mert bennem él az anyai ösztön. Ez van! Semmit sem kell meg játszani. Őszintén álltam elé ez már az ő döntése is.

dec. 9. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!