Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék gyermeket de a...

Szeretnék gyermeket de a párom nem, van így értelme folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, neki van már egy lánya 10 éves.

Szeretnék közös gyereket, de ő az anyagi vonzatal jön ami jár vele, persze tegnap fel hozta hogy lelkileg nem áll készen.

Megértem, de én 26 vagyok ő 40.

Ha most nem akar később se fog.

Láttom rajta hogy csak mellé beszél.

Szerettem őt de nem tudom mit kéne tegyek.


2023. nov. 17. 11:31
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel az emberrel akkor sem szabadna gyereket vállalnod, ha történetesen akarna. Találsz jobbat akkor is, ha most nem hiszed.
2023. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ez a pasi nagyon kihasznál téged.
2023. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, van bőven időd találni egy olyan férfit, aki szeretne veled családot alapítani. Nem kell leragadni egy 40 éves pasinál, akivel ráadás nem is működik a kapcsolat.
2023. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazatok van de nekem csak jó formán ő van. A. A testvéreimnek is meg van a saját baja, anyám apám nem foglalkoznak velem. Én szeretnék vele maradni.
2023. nov. 17. 12:14
 15/47 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor maradj vele. Ha szereted, hogy semmibe se vesznek és a vágyaid le vannak kakilva, akkor szuper életetek lesz. De ugye a gyerekről, akkor le kell mondanod. Te tudod, hogy mi a fontosabb… én nem foglak győzködni. Tudod, azon nem lehet segíteni, aki magán nem akar segíteni.
2023. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Tudom mit kéne tennem, de az más hogy mit érzek.
2023. nov. 17. 12:24
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Ugyse fogod elhagyni ezert nem is Ertem Miert tettel fel ilyen kerdest 🙄ez az ember teged nem szeret es ezzel te is tisztaban vagy! De ha Neked ez igy jo, es nem lepsz ki ebbol a kapcsolatbol csak

Pazarold ra a fiatal eveidet hat akkor hajra, en biztos hogy nem tennem! Talahatol meg magadnak Olyan ferfit aki tenyleg oszinten szeret, es csaladot alapit veled, de ha sajat magadnak sem adol erre eselyt, Akkor mi irhatunk Itt Neked regenyeket ugyis lepereg rolad

2023. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen nem valószínű, hogy meg fog változni a hozzáállása, szóval később sem fog gyereket akarni, és valljuk be, nagy a korkülönbség. Tíz év múlva te ott leszel 36 évesen, ő 50 évesen, úgy gondolom, nagyon sokat kihagynál az életedből, ha ragaszkodnál ehhez a kapcsolathoz, de te tudod, mennyire éri meg neked csak ez a szerelem, mert más, saját család nem várható belőle, és írod, hogy ráadásul még ellenségesség is van a korábbi családtagok részéről. A "csak szerelem" nem lesz elég hosszú távon, és ilyen körülmények közt, amit írsz, az is meg fog kopni valószínűleg, már most sem érzed magad igazán jól ebben a kapcsolatban... magad is leírod, nincs értelme.
2023. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
14# Szerintem csak félsz, hogy egyedül maradsz, ezért ragaszkodsz ehhez a finoman szólva nem ideális helyzethez. Márpedig lelkileg előbb-utóbb akkor is egyedül fogod érezni magad, ha fizikailag ott maradsz ezzel a pasassal.
2023. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Ragaszkodó típus vagyok, és valahol félek is lépni, nem csak magam miat őt is sajnálom. Olyan jól el lennék amúgy. Csak nem tudom hogy tudnék nélküle élni. Sok idő kéne hogy túl tudjak lépni.
2023. nov. 17. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!