Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék gyermeket de a...

Szeretnék gyermeket de a párom nem, van így értelme folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, neki van már egy lánya 10 éves.

Szeretnék közös gyereket, de ő az anyagi vonzatal jön ami jár vele, persze tegnap fel hozta hogy lelkileg nem áll készen.

Megértem, de én 26 vagyok ő 40.

Ha most nem akar később se fog.

Láttom rajta hogy csak mellé beszél.

Szerettem őt de nem tudom mit kéne tegyek.


2023. nov. 17. 11:31
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, úgy döntötem adok ennek egy esélyt, ez az év arról fog szólni hogy szépen teszek félre pénzt és figyelek. Ha úgy láttom még mindig nem hajlik semmi felé keresek egy albérletet.

Egyébként tudom hogy igazatok van.

Ha most lépek úgy sem tudnék hova menni hirtelen.

Ha ennek vége én egyedül Szeretnék lenni, semmi új pasi akihez talán csak le ragadók mert szar az egyedül lét.

Sose hittem magamról hogy társ függő lennék de azért elgondolkodtam.

Szép napot!

2023. nov. 18. 08:13
 32/47 babyboom567 ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy, de hidd el el az egyedüllét egyáltalán nem szar, csak ha valaki/valami hiányát éled meg benne.

Ha egyedül élsz, megtanulod értékelni saját magad,mert csak magadra számíthatsz,és ez jó.Senkinek nem tartozol beszámolóval, hogy hova mész,mit dolgozol,mit csinálsz,milyen filmet nézel,mire költöd a pénzed,mit eszel,mikor eszel,mikor takarítasz,stbstb

Bátran vágj bele, előtted az egész élet,képes vagy önállóan is kb bármit elérni.

2023. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 babyboom567 ***** válasza:
100%
És lesz családod,gyereked, normális,korban hozzád illő férjed, aki jó apa, csak bízz magadban.
2023. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki szeretne veled gyermeket vállalni.
2023. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
85%
Keress olyat aki szeretne veled gyermeket vállalni. Rengeteg barátnőm, rokonom járt úgy, hogy benne maradt egy ilyen kapcsolatban elvált férfi mellett, és elrabolták az idejüket, nem lett közös gyerek. Mostmár ki is csúsztak az időből. Nagyon sajnálom őket emiatt.
2023. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%

#31: Hogy fog örülni, hogy egy évig megjátszod az orgazmust, hogy fejegesd egy kicsit anyagilag...

Reméljük nem gondolja meg magát és nem maradsz így a nyakán.

2023. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
87%

#36

Te egy kretén vagy

2023. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%

#37: Cáfold meg, ha tudod...


#36

2023. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam sehol olyat, hogy a csaj lehúzza pénzzel. Csak egy kretén incelnek jut eszébe azonnal ez a sztereotípia...
2023. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
#39: Haha, ezt jól benézted. Nem vagyok incel. #31-ben ott van minden, pont arra reagáltam, direkt meg is volt tag-gelve...
2023. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!